reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
A u mnie M narzeka,ze wszedzie paletaja sie jakies zabawki,gryzaczki.....Chcialby miec taki porzadecze jak przed urodzeniem Mai;-)
 
dzisiaj na spacerku przechodziłam oboku sklepu z ubrankami i nie omieszkałam go ominąc :-) 2 pary body z długim rękawem i spodenki bawełniane kupiłam Bartkowi, a co- niech nosi na zdrowie ;-)
 
A ja mam dylemat, wczoraj jak bylam na spacerze z Nadią - ( spacerówką) doszłam do wniosku, że sie nie nadaje na zimę:confused2: - zaczynam poszukiwac dobrej spacerowki - chyba trójkołowca z pompowanymi kołami. Jak przejzałam allegro to ceny mnie zszokowaly Quinny mnie sie bardzo podoba ale cenia NIE - jest taki jeden chicco za nie całe 700 zł i chyba go kupię.
 
reklama
u nas jest problem z fotelikiem- no niby Bartut się miesci, nogi wychodzą ale pomijam ten fakt- chodzi o to, że jak teraz jest zimno to trzeba kombinezon urac, i ja w tym kombinezonie mam go włożyc do fotelika to jest :szok: biedny taki ściśnięty siedzi, no i chcial nie chciał musze mu zmienic, na szczescie teście powiedzieli, że mamy wybrac a oni fundną go na mikołaki.

Polecacie jakiś???
 
Do góry