reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Dzięki Marta za link. Faktycznie artykuł nie zachęca do kupna. Tak więc raczej się nie skuszę. Kacper też był wychowany bez chodzika i tym razem też nie zamierzam kupować.Chyba zamiast skoczka pomyślę o kupnie huśtawki za jakiś czas. Dzięki za podpowiedzi
 
reklama
Chciałam się Wam pochwalić moim dzisiejszym zakupem (a cieszę się z niego jak dziecko:-D). Byłam na krótkich zakupach, przechodziłam obok Mother Care i zobaczyłam wystawę świątęczną. I nie mogłam się oprzeć bucikom :-) Były jeszcze sukieneczki i pajacyki a'la strój mikołaja...i się poważnie zastanawiam nad kupnem, tym bardziej, ze nie są koszmarnie drogie-55zł. Fakt- pieniądze wydane na jedną okazję...ale jakie będą zdjęcia :tak:. I w te święta wiele osób z mojej rodziny po raz pierwszy zobaczy Krzysia...miło było by pokazać go w stroju św. Mikołaja :-D
 

Załączniki

  • Resize of P1010722.JPG
    Resize of P1010722.JPG
    36,6 KB · Wyświetleń: 24
Marta ja byłam w tesco tydzień temu to jeszcze nic nie było...ale te spiochy są super. Koniecznie muszę iść zobaczyć bo 39 zł to jeszcze nie tak dużo. I tak trzeba kupic jakieś nowe spiochy lub pajaca do spania to akurat czemu nie świąteczne.
 
:-):-D Ja także zachorowałam na strój mikołajaaa ;-) widzialam ofertę Tesco - cena kusi - nie da sie ukryc, wczoraj byłam w H&M i też są super komplety dla maluchów...
 
No,ja tez musze sie rozejrzec za takim swiatecznym strojem,bo chcemy zrobic kartki swiateczne ze zdjeciem Mai:-)
 
Polecam Wam z całego serca produkt dla chłopców. Olek go dostał jak miał 6 lat i się sprawdził

Elektronik. bardzo fajna zabawka i twórcza..można nawet wykonać radio.
Oddajemy w Twoje ręce kompletny zestaw elementów, który pozwoli dzieciom poznać wspaniały świat elektroniki i elektrotechniki. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe i bezpieczne łączenie za pomocą zaciskanych złączek. Na płycie montażowej łatwo i całkowicie bezpiecznie można zestawiać różne układy elektroniczne sterowane: magnesem, wodą, dotykiem, światłem i dźwiękiem, uzyskując tak intrygujące jak: błyskające żarówki, wentylatory napędzane silnikiem, latające śmigła i mnóstwo fantastycznych efektów dźwiękowych.

Łącząc zabawę z nauką, dzieci poznają tajniki budowy obwodów elektronicznych i z pewnością będą zachwycone wynikami samodzielnie przeprowadzonych doświadczeń. Starsze dzieci mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać wyobraźnię budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.

W zestawie zastosowano odpowiednio i niezawodne elementy, co z pewnością ułatwi młodszym dzieciom łączenie obwodów. Zbudowanie takich układów z zastosowaniem małych i delikatnych części byłoby bowiem niezwykle trudne.

Pamiętajmy, że zrozumienie praw i zasad obowiązujących w tak powszechnej przecież elektronice jest niezwykle ważnym aspektem edukacji każdego dziecka. Zestaw zawiera instrukcję w języku polskim i przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Wymagane są 4 baterie R6 - baterie należy zamawiać oddzielnie.
 
reklama
Madziu ty to znasz moje myśli. Właśnie upatrzyliśmy dla Gabryś takie cudo na święta tylko nie byliśmy przekonani czy sobie z tym poradzi. Ale już wiem ze da rade. Dzięki jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry