reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Joasia bardzo dobre pytanie...:tak:
ja też się nad tym zastanawiałam myślałam, że wystarczy położyć pieluszkę ale może lepiej wyprać wypełnienie wózka, które i tak się zdejmuje
Mamuśki doradźcie:-D
 
Ja piore - ale dlatego ze mam to w piwnicy - w worze
mo wozek jest caly rozbieralny - wiec piore cale poszycie plus materacyk antyalergiczny
ale nowe wozeczki wystarczy chyba przewietrzyc - po prostu niech sobie stoi przez ten caly czas w pokoju np
no chyba ze jakos specalnie smierdzi - to bym prala wszystko - czasem wozki sa z czegos dziwnego zrobione i smierdza jak flamastry:no:

a ja dokupilam dzisiaj sporo - i czuje sie lepiej
EMOHA2laughing012.gif


dla mamy: koszulka, wypelnienie kosmetyczki szpitalnej, plyn z kory debu

dla Olgi - 100 pampersow, mydelko, krem, plyn lovella do prania, 2 paczki mokrych chusteczek, recznik z kapturkiem i spiworek

utro kurs do apteki po Oilatum i sudokrem, majty popoprodowe i podpaski, jakies gaziki i duperelki - i bede miala chyba wszystko
a030.gif


no - nie - przewiak eszcze i kilka tetrowych pieluszek
 
Milkaaa;
Dzięki za poradę :-) dziwne jest trochę to,ze okrycie na materacyku nie jest ściągane... może i faktycznie tylko go przewietrzę - nawwet tak nie śmierdzi...
Gratuluję zakupków :-) ja nie mam pampersów - ale to zawsze można dokupić :-)
 
he he - ja wczoraj wydałam pół pensji - zamówiłam łóżeczko,przewijak, pieluszki, podkłady dla siebie i jeszcze kilka drobiazgów :-)... i lampę do kuchni - nie wiem czy coś mi zostanie na koncie na 1.05 :-D

Milkaa- a nie boisz się,ze mała bedzie uczulona na pampersy i zostaniesz z pieluszkami? szwagra tak mała "załatwiła" ;-)
 
reklama
Iwosz - moje maluszki na pampki nie mialy uczulen....licze na poprawke
poza tym 100 sztuk to naprawde nie jest duzo - jak pamietam - pierwsze kupki sa rzadkie i pieluszke zmienia sie 15 razy na dobe......bo co pryk - to zolto - toz to na tydzien starczy:szok:

Joanna - no - tego sie nei sciaga. Ja pamietam ze szylam sobie bawelniany pokrowiec na gumce - jak przescieradelko - na ten materayk - ale Jagodka rodzila sie wczesna jesienia...upalow nie bylo - wiec inaczej niz teraz...chyba go nie bede wykorzystywac. Ale denerwowalo mnie ze on jest taki w kolorze kosci sloniowej a nie bielutki
 
Do góry