reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Asiu wóz super:tak:

Gratuluje udanych zakupów dziewczyny:tak::-) Coraz więcej się dzieje na tym wątku:-)

Ja wczoraj dokupiłam;
rożek drewexu z kokosem
moskitiere do wózka (wózka jeszcze nie mam:-D)
herbatke z kopru
majtki z siatki poporodowe
monitor oddechu

Leżaczka jeszcze nie mam bo nie wiem na jaki się zdecydować,a co powiecie o huśtawkach dla maluszków np, fisher price?
 
Dzięki Wielkie :-)
agusia;
ten leżaczek również mi się podobał i podoba :-) świetny wybór :-)
Moja położna znowu namawia mnie na te gaziki do pępuszka Lekop - o ile się nie mylę. No zobaczymy co się lepiej sprawdzi.
Ostatnio kumpeli poleciłam fridę ponieważ gruszka nie spełniała swojej funkcji.
Jula;
właśnie, właśnie - brakuje mi rożka...
 
A ja jeszcze mam pytanko odnośnie pościeli, a właściwie to wypełnienia :sorry2:
Tak się zastanawiam, czy wypełnienie też prać, będzie co prawda w owleczce, ale...
 
reklama
Mata ciekawe co napisał ten facet;-)wybór należy do nas, ja kupie leżaczek (a raczej babcia bo nie pozwala mi już nic kupować :-)hihi) z regulacją oparcia i pasami bezpieczeństwa oraz nianię elektroniczną
Co do wypełnienia powłoczki to nie prałam tylko przewietrzyłam i pewnie jeszcze raz to zrobię jak będzie cieplej, to samo z wózkiem bo "śmierdzą" nowością:happy:
 
Do góry