reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Dzisiaj z mężulkiem zrobiliśmy mały rajd po dziciaczkowych sklepach (mały, bo byliśmy raptem w trzech, bo u mnie aż taki ich wysyp jest :-D:-D:-D) a co mnie bardzo zdziwiło, to mężulek sam go zaproponował :szok: i cierpliwie znosił moje wędrówki wzdłuż i wszerz sklepu :szok:

Wózeczek wybrany, będzie bartatina :tak: mężulkowi bardzo przypadła do gustu. Trochę wahaliśmy się nad roanem maritą, ale odpadła ze względu na wahacze :sorry2:
jeśli chodzi o bartatinę, to nie spełnia wszystkich wymagań idealnie, ale coś za coś :sorry2: Bartatina na pasach prowadzi się jedną ręką, bez problemu manewruje, tylko to okrycie na gondolkę sprawia wrażenie sflaczałego :baffled: nie ma żadnego usztywnienia. Ale z drugiej strony lepsze żadne usztywnienie niż tekturowe (marita ma chyba takie) bo zawsze łatwiej uprać :sorry2: i tak jak mi się wydawało kolorki są znacznie żywsze niż na zdjęciach

W "normalnym" sklepie kupię tylko chyba wanienkę i wózek, bo ceny są niższe niż w internecie, ale reszta o kilkadziesiąt zł droższa, więc zamówię przez internet. W sklepie oczywiście wymacałam co z jakiej firmy, więc będę na nie w necie polować :-D

Miejsce w szafce jest, więc niedługo zasiadam z mężulkiem i zamawiamy :tak:
 
reklama
Mata no to gratuluje udanego zakupu!!!!
Widze ze u Ciebie ruszyły maluszkowe zakupy :-D
ja mam juz ubranka i rożek i nic poza tym :crazy: ale w krótce bedziemy z mezem nadrabiac!
 
Ale my dzisiaj nic jeszcze nie kupiliśmy, tylko wybraliśmy :-D tak w razie czego, żeby mężulek wiedział, co brać jakbym szybciej na porodówce wylądowała (tfu, tfu, tfu :-D)
nie ma sensu nic kupować, bo na razie i tak nie ma zbytnio gdzie tego kłaść :sorry2: nawet w garażu nie ma miejsca, bo drzwi rozłozone i przygotowane do odświeżenia :-D przecież nie dam tam wózka, żeby farbą mi przeszadł :no:

Nie długo zamówię pościel, pieluchy, rożek itd., bo na to miejscę znajdę :sorry2:
 
Mata cieszę się że wkońcu wybrałaś się na wstępne zakupy!!!!!!!!!!!! JA CZEKAM DO PRZYSZŁEGO TYGODNIA I TEŻ ROBIE ZAKUPY
 
Oj to będzie się działo :-D
u nas to tak ze skrajności w skrajność, bo albo trzeba dokupić tylko kilka rzeczy, bo reszta jest, albo jest kilka rzeczy i całą resztę trzeba kupić :-D
chyba żadna mausia nie jest w połowie zakupów maluszkowych :sorry2:
 
Martucha widzę, że do Twojego Męża jakaś nowa energia przyszła. I remont mu nieźle idzie i byliście połazikować po sklepach. Jestem pod wrażeniem:tak::tak::tak:.
Ja jakbym nawet pokazała M co ma kupić w razie co to i tak musiałby dostać listę na zakupy z dokładnym opisem.
A Tobie pewnie humorek się poprawił po tej wyprawie co????

Snoopy nie wiem trudno mi cokolwiek powiedzieć o tych butelkach. Nie słyszałam nawet wsród znajomych żeby używali. Ale może któraś z naszych Mamuś używała
 
reklama
Do góry