reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Kasiula a ja wczoraj mojemu M powiedziałam że Ty już kupiłaś taki wózek jak my też chcemy... to on się zapytał w którym ty jesteś już miesiącu ciąży że już wózek kupiłaś:-p jak mu powiedziałam że prawie tak samo jak ja to się zdziwił że po co tak wcześnie :szok: Tak to jest z tym moim M. Zawsze ma na wszystko czas i po co się spieszyć jak jeszcze pokój nie gotowy.:angry:


hehe ja tez mialam kupować pozniej ale ze okazja byla za mniejsze pieniadze to kupilismy wczesniej :) no i w sumie dobrze jeden problem z głowy :)
 
reklama
Ehh faceci to chyba wszyscy twierdzą, że na wszystko jest jeszcze czas i wszystko zdąży się kupić czy zrobić. A potem na łapu capu wybierają bo nie ma czasu...:confused2:

Ja dzisiaj jadę obejrzeć na żywo ten mój nowy wymysł Baby Ace, jak się sprawdzi na testach w sklepie to biorę!:tak: Póki u nas ceny nie są tak kosmiczne jak np. w Stanach czy we Włoszech, gdzie kosztuje 700euro :sorry:
[video=youtube;xxWhZmtC9cc]http://www.youtube.com/watch?v=xxWhZmtC9cc[/video]
W ogóle to trochę śmieszne, że w Stanach nazywa się Offspring a we Włoszech Foppapedretti. A w Australii Bebe Care :eek:
 
Niestety jednak ten wózek NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (689092059) - Aukcje internetowe Allegro nie będzie przez nas kupiony na 100% :-( bo nie zauważyłam, że nie da się spacerówki prowadzić przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, a dla mnie to ważne!
jeżeli nie znajdziemy nic innego do 1500 zł to pewnie kupimy tao jumper X
coś w tym stylu Jumper X 3w1TAKO+PARASOL OD PRODUCENTA-WYSŁ.0 Z (695812259) - Aukcje internetowe Allegro
tylko, że wolałabym coś lżejszego, ale jednak za 1500 zł, to pewnie nic fajniejszego nie znajdę :-( znaczy, żeby spełniał wszystkie cechy, jakie dla mnie powinien spełniać wózek , a o których już tu wcześniej pisałam!
podejrzewam, że z czegoś trzeba będzie zrezygnować! i albo kupić cięższy, albo bez mozliwości przekładania rączki
 
Niestety jednak ten wózek NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (689092059) - Aukcje internetowe Allegro nie będzie przez nas kupiony na 100% :-( bo nie zauważyłam, że nie da się spacerówki prowadzić przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, a dla mnie to ważne!
jeżeli nie znajdziemy nic innego do 1500 zł to pewnie kupimy tao jumper X
coś w tym stylu Jumper X 3w1TAKO+PARASOL OD PRODUCENTA-WYSŁ.0 Z (695812259) - Aukcje internetowe Allegro
tylko, że wolałabym coś lżejszego, ale jednak za 1500 zł, to pewnie nic fajniejszego nie znajdę :-( znaczy, żeby spełniał wszystkie cechy, jakie dla mnie powinien spełniać wózek , a o których już tu wcześniej pisałam!
podejrzewam, że z czegoś trzeba będzie zrezygnować! i albo kupić cięższy, albo bez mozliwości przekładania rączki


ale ten tako to nie ma mozliwosci przekladania raczki... tylko mozliwosc wsadzania spacerowki przodem badz tyłem do kazdy...a np w czasie spaceru nie przełozysz samej raczki na druga strone jak np slonce swiecic bedzie bo o to ci chodzi chyba? tak to zrozumialam
 
Kupiłam, kupiłam, kupiłam !!!!! :-D:-D:-D
Nareszcie zdecydowałam sie kupić wózeczek dla mojego synusia, od początku w grę wchodził tylko Mutsy Urban Rider, nareszcie znalazłam w moim ulubionym kolorze (turkus) i w miarę rozsądnej cenie.
Teraz z wrażenia nie moge spać :-)
 
reklama
Do góry