reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Mirelka rzeczywiście bardzo ładnie się prezentuje ten kolor. Przyciąga uwagę ale nie jest "pstrokaty" :tak:
Ka...M no właśnie, dopiero by było jakbym musiała potem inwestować w spacerówkę. Pieniądze w błoto wyrzucone...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziekuje Mirelka za zdjecia... wygląda super a i kolorek fajny... jezeli mogłabym miec jeszcze prosbe to mozesz napisac mi oczywiscie jezeli to nie kłopot ile wózek(a raczej stelaż) ma długosci( chodzi mi o to czy wejdzie do bagażnika :-))
 
dziekuje Mirelka za zdjecia... wygląda super a i kolorek fajny... jezeli mogłabym miec jeszcze prosbe to mozesz napisac mi oczywiscie jezeli to nie kłopot ile wózek(a raczej stelaż) ma długosci( chodzi mi o to czy wejdzie do bagażnika :-))

Nie ma za co :) ojj z pewnością wejdzie. jest naprawdę mały jak jest złożony. A jeśli chodzi ile ma dokładnie cm to mogę napisać, ale tak pod wieczór jak go złoże :)
 
a ja właśnie się z dobrego źródła dowiedziałam że mój TAKO Jumper X się naprawdę dobrze trzymają i dobrze się je prowadzi....:tak:
wwięc fajnie... same pozytywy.....
jeszcze 5 dni i wózeczek będzie już bardziej po mojej stronie niż po stronie sprzedawcy :-p
 
a ja właśnie się z dobrego źródła dowiedziałam że mój TAKO Jumper X się naprawdę dobrze trzymają i dobrze się je prowadzi....:tak:
wwięc fajnie... same pozytywy.....
jeszcze 5 dni i wózeczek będzie już bardziej po mojej stronie niż po stronie sprzedawcy :-p
Dobrze wiedzieć, bo też zamierzam go kupić. Wczoraj w sklepie usłyszałam od sprzedawcy, że jak chcę to on mi może sprowadzić Jumpera, ale osobiście to go nie poleca, bo jest za wysoki. Ja nie wiem skąd ci sprzedawcy się biorą - przecież każdy wózek ma regulowaną rączkę, a jak wózek sam w sobie jest wyższy to nawet lepiej, bo nie trzeba się do niego mocno pochylać. Ka...M - wiesz coś może na temat kółek przednich w Jumperze? Podobno jest wersja z pompowanymi i większymi niż w standardzie, to prawda?
 
a zauważcie czy jak np sprzedawca wam odradza wozek i proponuje inny czy ceny bardzo odbiegają od siebie ? bardzo czesto jest ze maja oni prowizje od sprzedaży
i pewnie nie jeden wcisnie byle co za wyzsza kase nawet jak jest gorszy bo co to jego obchodzi nie on bedzie nim jezdzil i prowadzil.... najlepsze opinie sa matek ktore maja wozki bo powiedza jak jest w praktyce bo watpie ze pan sprzedawca bral kazdy wozek i naladowal tam "kamieni" i testowal :)

dlatego uwazam ze jak jakis wozek nam sie podoba najlepiej poczytac opinie innych mam badz znajomych co maja takie wozki :) ja mialam gorzej bo malo opini jest na temat mojego wozka no ale mam nadzieje ze wrazie czego bede mogla spokojnie opinie dawac innym mamom pozniej :)
 
Dobrze wiedzieć, bo też zamierzam go kupić. Wczoraj w sklepie usłyszałam od sprzedawcy, że jak chcę to on mi może sprowadzić Jumpera, ale osobiście to go nie poleca, bo jest za wysoki. Ja nie wiem skąd ci sprzedawcy się biorą - przecież każdy wózek ma regulowaną rączkę, a jak wózek sam w sobie jest wyższy to nawet lepiej, bo nie trzeba się do niego mocno pochylać. Ka...M - wiesz coś może na temat kółek przednich w Jumperze? Podobno jest wersja z pompowanymi i większymi niż w standardzie, to prawda?

nie iem doładnie ale jak będę chciała zamówić wózek za 3 dni to zadam jeszcze pytanie sprzedającemu więc się dowiem... a jak nie to te kółka nie są aż takie małe...
fajnie by było jakby była możliwość wymiany kółek bo zakupiłabym te drugie dodatkowo żżeby wiedzieć które lepsze;-)
 
reklama
Do góry