reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Byłam wczoraj w hurtowni. Okazało się, że ten Baby Ace ma bardzo małą spacerówkę. Sprzedawca wziął mnie na bok i powiedział, że on nie widzi w niej dziecka starszego niż 1,5 roczne...
I wracamy do punktu wyjścia, bo ten sam pan po zrobieniu ze mną małego "wywiadu środowiskowego" polecił mi albo Implasta SD(wracamy do punktu wyjścia), albo najnowszego X-Landera XA, ewentualnie Mutsy. I za przeproszeniem dupa, bo mi się podobają wszystkie...:zawstydzona/y:
 
reklama
Kupiłam, kupiłam, kupiłam !!!!! :-D:-D:-D
Nareszcie zdecydowałam sie kupić wózeczek dla mojego synusia, od początku w grę wchodził tylko Mutsy Urban Rider, nareszcie znalazłam w moim ulubionym kolorze (turkus) i w miarę rozsądnej cenie.
Teraz z wrażenia nie moge spać :-)
a może podałabyś linka bo też uwielbiam turkusowy kolorek... chciałabym zobaczyć jak on wygląda,....:tak:
Byłam wczoraj w hurtowni. Okazało się, że ten Baby Ace ma bardzo małą spacerówkę. Sprzedawca wziął mnie na bok i powiedział, że on nie widzi w niej dziecka starszego niż 1,5 roczne...
I wracamy do punktu wyjścia, bo ten sam pan po zrobieniu ze mną małego "wywiadu środowiskowego" polecił mi albo Implasta SD(wracamy do punktu wyjścia), albo najnowszego X-Landera XA, ewentualnie Mutsy. I za przeproszeniem dupa, bo mi się podobają wszystkie...:zawstydzona/y:
całe szczęście prynajmniej że sprzedawca był uczciwy:tak:
Bo później byłaś zła za to że po roku musiałabyś kupić nową spacerówkę....:sorry:
 
Hej. Z mężem również zastanawiamy się nad zakupem wózka Mutsy,ale 4rider.Od dłuższego czasu szukamy idealnego pojazdu i jak na razie ten jest na pierwszym miejscu,ze względu na lekkość jazdy,łatwość składania no i koła-wszystkie są pompowane co jest wielką zaletą :) Cena jest trochę przerażająca,ale myślę że warto :)
 
HelenaWózek wygląda tak samo :)Bardzo mi sie podoba... Ale jeszcze nie sprawdzałam spacerówki.

dsc00011t.jpg

dsc00003m.jpg

dsc00002eho.jpg

dsc00004vlr.jpg
 
Ka...M - moj wygladą dokładnie tak jak ten (taki trochę ciemniejszy turkusik)
Mutsy UrbanRider 2007 podwozie+gondola - 1679.00 zł

ale kupiłam go na allegro bo w tej cenie co w sklepie oferują stelaz i gondolkę mam jeszcze spacerówkę.
to jest taki nardziej że tak nazwę przybrudzony turkusik....
ale bardzo śliczny:happy:
mnie się podoba taki żywszy, pokażę Ci na przykładzie łóżeczka które będę kupowwać Łóżeczko turystyczne BABY DESIGN ESPIRO MELODY (695662511) - Aukcje internetowe Allegro
i w takim kolorze chciałabym też wózeczek...
no ale raczej nie znajdę...:-p zresztą mamy już wybrany TAKO Jumper X więc jest ok...będazie błękitny
 
reklama
Do góry