reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

moja siostra ma ten wozek i jest bardzo fajny zebym nei znalazla tego co juz mam to mysle ze zdecydowałabym sie na coneco :)


wiecie co :) ciesze sie ze moj wozek juz kupiony i se lezy i czeka :) hehe pewnie podziela moje zdanie mamy ktore tez maja wozek ze przynajmniej juz tym se glowy zawracac nie musza :) teraz zostało tylko łózeczko :)
a wlasnie ktos mial kupic espiro turystyczne... i co doszło te łózeczko ?

mój wózek będzie kupiony za tydzień bo jak to mi napisali że jest dostawa za granicę ale szef jest na urlopie:sorry: więc muszę poczekać aż wróci.... choć nie wiem po co im szef do wysyłki.....:-p
a jak już zamówimy wózek i dojdzie to później łóżeczko....:tak:
bo jeśli jednak nam za granicę nie wyślą to policzyłam że później z łóżeczkiem się w tańszego kuriera zmieścimy... więc wolimy poczekać i dowiedzieć się po kolei...:-)

a to espiro to nie jest to co nam się podoba?? bo ja nazwy nie znam....:-p
 
reklama
mój wózek będzie kupiony za tydzień bo jak to mi napisali że jest dostawa za granicę ale szef jest na urlopie:sorry: więc muszę poczekać aż wróci.... choć nie wiem po co im szef do wysyłki.....:-p
a jak już zamówimy wózek i dojdzie to później łóżeczko....:tak:
bo jeśli jednak nam za granicę nie wyślą to policzyłam że później z łóżeczkiem się w tańszego kuriera zmieścimy... więc wolimy poczekać i dowiedzieć się po kolei...:-)

a to espiro to nie jest to co nam się podoba?? bo ja nazwy nie znam....:-p

tak tak wiem :zawstydzona/y:;-) temat o wozkach ale ja tylko na chwile ;-):zawstydzona/y:

Ka...M o taki ci chodzi?
Łóżeczko turystyczne BABY DESIGN ESPIRO MELODY (695662511) - Aukcje internetowe Allegro
:) to espiro ;-):-p
 
tak tak wiem :zawstydzona/y:;-) temat o wozkach ale ja tylko na chwile ;-):zawstydzona/y:

Ka...M o taki ci chodzi?
Łóżeczko turystyczne BABY DESIGN ESPIRO MELODY (695662511) - Aukcje internetowe Allegro
:) to espiro ;-):-p
tak to ja miałam być ...:-p i to jest to łóżeczko co chcialam turkusowe:tak:ale jak już pisałam ... najpierw chcę zamówić wózek i jeśli zgodzą sie przysłać do IE to ok a jeśli nie to zamówię też od razu łóżeczko i razem wyślę jednym kurierem bo oddzielnie się nie będzie opłacało niestety:sorry:
a co do wózka dowiem się w piątek czy mi przyślą czy nie więc czekam.....
 
Ja to ciągle słyszę "za wcześnie, za wcześnie"!!! To co już mamy, zapakowane w garażu, żeby tylko w domu nie stało!!! Jestem poszkodowana! przeceny, ciuszki cudne.. i nic jeszcze nie kupiłam.




 
moja siostra ma ten wozek i jest bardzo fajny zebym nei znalazla tego co juz mam to mysle ze zdecydowałabym sie na coneco :)


wiecie co :) ciesze sie ze moj wozek juz kupiony i se lezy i czeka :) hehe pewnie podziela moje zdanie mamy ktore tez maja wozek ze przynajmniej juz tym se glowy zawracac nie musza :) teraz zostało tylko łózeczko :)
a wlasnie ktos mial kupic espiro turystyczne... i co doszło te łózeczko ?
Kasiula a ja wczoraj mojemu M powiedziałam że Ty już kupiłaś taki wózek jak my też chcemy... to on się zapytał w którym ty jesteś już miesiącu ciąży że już wózek kupiłaś:-p jak mu powiedziałam że prawie tak samo jak ja to się zdziwił że po co tak wcześnie :szok: Tak to jest z tym moim M. Zawsze ma na wszystko czas i po co się spieszyć jak jeszcze pokój nie gotowy.:angry:
 
Gosiu jak to jest z tymi naszymi buzzami, jezeli chodzi o te wieksze siedziska? Ja mam tylko ten do 18mscy, a zeby go przerobic na wiekszy trzeba cala czesc dokupic czy tylko wklad sie wymienia? bo co do tego to ciemna jestem ale wiem ze jest taka mozliwosc.
Klaudia Ty masz tego buzza z jednym siedziskiem do 18mcy i jak chcesz to wieksze to musisz tylko dokupic ten materialowe siedzisko od 18mcy bez ramy...na ebayu widzialam sporo takich wiec sobie popatrz:-)
 
reklama
Do góry