reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Miałam nie komentować tego, co zaczyna się powoli wyprawiać na Listopadzie.Ale... Nie wiem, czy to kwestia hormonów czy charakterów, ale dziewczyny(teraz uogólniam bo nie będę wypisywać nickami) OPAMIĘTAJCIE SIĘ!:wściekła/y: To nie jest miejsce do kłótni, sprzeczek, obrażania innych i wytykania tego czy tamtego. Cały czas wydawało mi się, że mam do czynienia z dorosłymi kobietami, DOJRZAŁYMI, no bo chyba skoro macie zostać matkami, to jest to podstawą. A powoli zaczynam się czuć jak w podstawówce czy gimnazjum, bo tylko non stop czytam jakieś pyskówki.
Może zajmijcie się tym co najważniejsze na chwilę obecną - myśleniem o swoich maleństwach?;-):tak:

A wracając do tematu : przeglądałam dzisiaj allegro i nagle natrafiłam na całkiem interesujący wózeczek BABY ACE Baby Ace 2009 Spacerówka + Gondola + Maxi Cosi !! (688331631) - Aukcje internetowe Allegro
Cena super, w dodatku na tej aukcji z Maxi Cosi. A gondola wewnątrz jest długa aż na 82cm!!!
Niestety w internecie jest bardzo mało opinii na jego temat, znalazłam w sumie jedną i kobieta pisała w samych superlatywach.
Co myślicie ?
Acha, a na oficjalnej stronie http://www.babyace.pl jest filmik :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ola, a nie widziałaś tego Buzza w sklepie, na żywo ?
Bo wizualnie bardzo mi sie podoba, ale dotąd widziałam go tylko na necie i mam wrażenie ze ma bardzo małą spacerówke.
szczególnie miejsce na nóżki i siedzisko- przez jego nowoczesny kształt- ma mało miejsca ?

Gosia jak chcesz buzza zobaczyc na zywo to jest on w Askocie na Braniborskiej kolo Lidla...ja bede go kupowac ae dopiero we wrzesniu-pazdzierniku!Buzz ma 2siedziska jedna do 18mcy i pewnie to widzialas na necie a drugie od 18mcy duzo wieksze!W tym Askocie sa tez x-landery(a takim sie chyba intersesowalas)wiec wrto pojechac!
 
Klaudia zmierz jak mozesz ta gondolke wewnatrz bo mnie tez interesuje wymiar:-)

Gosiu jak tylko go odpakuje to napewno zmierze gondolke w srodku. jakbym zapomniala to przypomnij mi bo ostatnio mam mala skleroze :tak:

Gosia jak chcesz buzza zobaczyc na zywo to jest on w Askocie na Braniborskiej kolo Lidla...ja bede go kupowac ae dopiero we wrzesniu-pazdzierniku!Buzz ma 2siedziska jedna do 18mcy i pewnie to widzialas na necie a drugie od 18mcy duzo wieksze!W tym Askocie sa tez x-landery(a takim sie chyba intersesowalas)wiec wrto pojechac!

Gosiu jak to jest z tymi naszymi buzzami, jezeli chodzi o te wieksze siedziska? Ja mam tylko ten do 18mscy, a zeby go przerobic na wiekszy trzeba cala czesc dokupic czy tylko wklad sie wymienia? bo co do tego to ciemna jestem ale wiem ze jest taka mozliwosc.


Najostrzejszy wątek na całym forum!!!:szok:

My mamy już dla maluszka Inglesinę (spacerówka+śpiworek, bez gondoli), wózek ma pompowane typowo terenowe koła, jak większość pokazanych przez Was, co jest absolutnie konieczne w mojej okolicy, Camel Trophy się chowa:-)
Niestety/Stety wózek ma takie gabaryty, że aby go do samochodu spakować musiałabym chyba korzystać z przyczepy/ składać siedzenia/ dziecko w domu zostawić/ mieć przy sobie zestaw BoB Budowniczy żeby poodkręcać koła (niektórzy mówią, że łatwiej schodą:).. Sama nie wiem co jeszcze...
Niniejszym dołączam do grona wielbicielek QUINNY BUZZ!
Skłądanie, rozkładanie BOMBA, małe gabaryty stelża, skrętny:) Mniam..
Tylko niestety mam dylemat odnośnie spacerówki. Pan sprzedawca oświecił mnie, że jest to siedzisko "kubełkowe", czyli oparcie się nie rozkłada, tylko przechyla?? Nie można rozłożyć go na płasko (nóżki zostają w górze?) Jak to jest??
Poza tym KLAUDZIA, jakiej wielkości jest gondola? W sklepie, w którym oglądałam wózek nie mieli gondoli..;-)
Generalni jednak mam klapki na oczach, Buzz to mój miastowy faworyt.





Malina Buzzy sa superanckie. Faktycznie spacerowka jest kubelkowa ale caly wklad jest tak mieciutki ze te nozki zostaja w gorze ale nie wyglada na to zeby sprawialo to jakis dyskomfort. pozatym z tego co slyszalam to powinno sie spac z nogami wyzej heheheh sama obsluga wozeczka zeby zmienic pozycje spacerowki na lezaco jest banalnie prosta i ma 3 pozycje a podnozki tez sa regulowane. No i tak jak gosia pisala pozniej mozna wymienic na spacerowke dla wiekszych dzieci od 18msc. Gondolki jeszcze nie zdazylam pomierzyc, jak wyjme z pudla to napewno to zrobie ale wygladala standardowo tak jak wszystkie gondolki teraz. ma materacyk w srodku. a pewnie na lato i tak przesadzimy dzieci do spacerowek. :-)
 
poczytałam , poczytałam i teraz dopiero nic nie wiem ;-)
Każdy wózek ma plusy i minusy....

Byłam w sklepie Dziecko i oglądałam z każdej strony i wózki X-Landera i Tako Jumper- i mam wrazenie ze mimo ze Tako tańszy- z lepszego materiału jest wykonany.
I jeszcze wcześniej ktoś napisał ze w X-Landerze materiał nie przepuszcza powietrze i dziecko moze sie zapocić.
Wiec narazie jestem wstępnie zdecydowana na TAKO
I tez kupie go na necie, bo w sklepach jest kolo 1500-1600 pln, a na allegro ze wszytskim ( gondola,spacerowka, fotelik , torba itp) jest po 1200 pln.
 
poczytałam , poczytałam i teraz dopiero nic nie wiem ;-)
Każdy wózek ma plusy i minusy....

Byłam w sklepie Dziecko i oglądałam z każdej strony i wózki X-Landera i Tako Jumper- i mam wrazenie ze mimo ze Tako tańszy- z lepszego materiału jest wykonany.
I jeszcze wcześniej ktoś napisał ze w X-Landerze materiał nie przepuszcza powietrze i dziecko moze sie zapocić.
Wiec narazie jestem wstępnie zdecydowana na TAKO
I tez kupie go na necie, bo w sklepach jest kolo 1500-1600 pln, a na allegro ze wszytskim ( gondola,spacerowka, fotelik , torba itp) jest po 1200 pln.

Gosiu, byłam w piątek w Askocie na Braniborskiej i tam są tako wraz z fotelikiem za około 1250. Ja tez jestem nim zainteresowana, jednak będę chciało Jumper GT. Widziałam go jakiś czas temu i wykonanie jest jeszcze lepsze niż w Jumper X. Owszem, jest droższy prawie o 300 zł ale po prostu się w nim zakochałam. Będę dzwonić w poiedziałek do producenta bo chcę się dowiedzieć czym (oprócz wyglądu) różnią się te 2 modele.
 
poczytałam , poczytałam i teraz dopiero nic nie wiem ;-)
Każdy wózek ma plusy i minusy....

Byłam w sklepie Dziecko i oglądałam z każdej strony i wózki X-Landera i Tako Jumper- i mam wrazenie ze mimo ze Tako tańszy- z lepszego materiału jest wykonany.
I jeszcze wcześniej ktoś napisał ze w X-Landerze materiał nie przepuszcza powietrze i dziecko moze sie zapocić.
Wiec narazie jestem wstępnie zdecydowana na TAKO
I tez kupie go na necie, bo w sklepach jest kolo 1500-1600 pln, a na allegro ze wszytskim ( gondola,spacerowka, fotelik , torba itp) jest po 1200 pln.
ja już tako wybrałam w 100% i nie zmieniam zdania....:tak:
tylko nad kolorkiem jeszcze myślimy no i będzie spokój....:-p hiiiii
 
ja już tako wybrałam w 100% i nie zmieniam zdania....:tak:
tylko nad kolorkiem jeszcze myślimy no i będzie spokój....:-p hiiiii


To tak jak ja. Też jestem zdecydowano na Tako Jumper tylko jak juz pisałam na model GT. Widziałam go w kolorze czarno-zielonym i wiedziałam, że to bedzie ten... cudeńko...
 
reklama

moja siostra ma ten wozek i jest bardzo fajny zebym nei znalazla tego co juz mam to mysle ze zdecydowałabym sie na coneco :)


wiecie co :) ciesze sie ze moj wozek juz kupiony i se lezy i czeka :) hehe pewnie podziela moje zdanie mamy ktore tez maja wozek ze przynajmniej juz tym se glowy zawracac nie musza :) teraz zostało tylko łózeczko :)
a wlasnie ktos mial kupic espiro turystyczne... i co doszło te łózeczko ?
 
Do góry