reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

maggie2205- mi osobiście ten wózek się nie podoba taki jakiś kwadratowy i moim zdaniem spacerówka jest bardzo mała, no ale każdy ma swój gust, fakt jest lekki mało jest tak lekkich wózków ale ja osobiście aż tak do tego uwagi nie przywiązuję, mój wózek stelaż z gondolą będzie ważył 13kg więc myślę że tragedii nie ma a przecież wózka nie noszę cały czas :) no ale tak jak mówiłam każdy ma swój gust :)
 
reklama
Gosiunia przyznaję on pięknie nie wygląda, przy wiktorze miałam tako jumper był strasznie ciężki znosiłam go na trzy razy, sam stelaż potem gondola a potem małego, więc patrze teraz za jak najlżejszym bo przy dwójce dzieci i schodzeniu z wozkiem z drugiego piętra to musze jakiś lekki mieć a może coś polecicie równie lekkiego ?
 
Ja mam emmaljunga nitro city z 2009r., gondola fajna bo duża spacerówka też duża więc będzie super na wiosne jak mały zacznie siadać :) cięzki też nie jest jakoś bardzo, tylko kolor który mam nie jest rewelacyjny no ale to wózek po mojej siostrze i nie ja wybierałam. Ogólnie bardzo fajnie sie prowadzi, po tylu latach ma tylko jedna plamke a tapicerka nic nie wyblakla a i tak myślę że w przyszłe lato będę kupować jakąś fajną mniejszą spacerówkę :) ale każdemu się co innego podoba i każdy patrzy na co innego w wózku :)
 
My wybraliśmy wózek mutsy urban! Ma on skrętną oś i pompowane wszystkie 4 koła dzięki temu amortyzuje.
20150427_140038.jpg

W kolorze srebrnym bo stwierdziliśmy że pasuje i do chłopca i do dziewczynki. A i tak jakiś kocyk się rzuci i kolor będzie :) Bardzo lekki stelaż jest. A że mieszkamy na 3 piętrze to patrzeliśmy na wagę najbardziej :)
 

Załączniki

  • 20150427_140038.jpg
    20150427_140038.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 162
Witajcie drogie koleżanki mamusie :-) termin porodu też mam na wrzesień przedstawiłam się w odpowiednim wątku ale jakoś nie mam czasu na udzielanie się. Jestem po usg połówkowym, będzie zdrowy Synuś:-)no nasze pierwsze dziecko dlatego jestem mega zielona w tej całej wyprawce dla malucha. Weszłam was poczytać bo po połówkowych wzięła mnie wielka chęć na zakupy :-)zaciągłam męża do jednego sklepu z wózkami ale nie umiem się zdecydować jaki wybrać. Poczytam was może któraś z was będzie wybierać wózek o jakim marze :-D
 
Ja dzisiaj kupiłam Graco Evo 3w1, akurat był w mega promocji, taniej o prawie 300 funtów (w UK te wózki kosztują około 500-600 funtów) więc sporo zaoszczędziliśmy. Przystawiałam się do Quinny Moodd, ale stwierdziłam że 800funtów za wózek to trochę za dużo, za tyle mam kupioną całą wyprawkę, a ten Graco ma dobre opinie, w środę się okaże :)
 
reklama
Do góry