reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

o widzisz a nam kazała dawać dłuższy czas - i nie powiedziała konkretnie ile albo przynajmniej 7-10 dni jeśli nie będzie chciała pić i to w końskiej jak dla mnie dawce 2 x 10ml

nic to już końcówka, dostanie jeszcze jutro i w sobotę a potem zobaczymy
 
reklama
Witam,
oj dawno, dawno tutaj nie zaglądałam :zawstydzona/y:
Mam ogromny problem z Marysią, a dokładnie z jej zdrówkiem.
Marysia jest dzieckiem które za często nie choruje, pomimo że chodzi do żłobka.
W listopadzie miała anginę, i to jedyna taka poważna jej choroba , do teraz...
Zaczęło się od katarku, był Eurespal i jakieś witaminki. Pobrałśmy to 5 dni i niby było troszkę lepiej, ale po paru dniach ja i mąż zachorowaliśmy na anginę i Mania wyjechała do babci. Po 3 dniach rozłąki :baffled: przyjechała do domku ale już z bardzo brzydkim kaszlem i ostrą chrypą!!! No i katarem który spływał jej pościance gardła.
Była to sobota i lekarka z ostreo dyżuru dała Bactrim i powiedziała że to jakieś zapalenie nosos-gardłowe. Ale nic lepiej, w poniedziałek poszłam do naszej lekarki, króra jak tylko usłyszłą jej kaszel to stweidziła że to wygląda jej na zapalenie śródmiąższowe płuc !!!!!!!!!!!!!!!
Dostała w zastrzykach Biodacynę - ma ją od poniedziałku i za wyjątkiem polepszenia w nocy - przesypia choć noc bez kaszlu, to poprawy nie widać :no:
Jutro mamy ostatni zastrzyk, i nie wiem co potem ................
Już nie wiem co robić :-(Biedna cierpi przy zastrzykach, a one nie przynoszą zakładanych rezultatów, zastanawiałam się nad prześwietleniem płuc, ale skoro dostała już typowy antybiotyk na zapalenie śródmiąższowe i nie działa to chyba raczej to nie to :(
A tak w ogóle to osłuchowo jest czysto, tylko ten kaszel, straszny, męczący, mokry .
 
Witam,
oj dawno, dawno tutaj nie zaglądałam :zawstydzona/y:
Mam ogromny problem z Marysią, a dokładnie z jej zdrówkiem.
Marysia jest dzieckiem które za często nie choruje, pomimo że chodzi do żłobka.
W listopadzie miała anginę, i to jedyna taka poważna jej choroba , do teraz...
Zaczęło się od katarku, był Eurespal i jakieś witaminki. Pobrałśmy to 5 dni i niby było troszkę lepiej, ale po paru dniach ja i mąż zachorowaliśmy na anginę i Mania wyjechała do babci. Po 3 dniach rozłąki :baffled: przyjechała do domku ale już z bardzo brzydkim kaszlem i ostrą chrypą!!! No i katarem który spływał jej pościance gardła.
Była to sobota i lekarka z ostreo dyżuru dała Bactrim i powiedziała że to jakieś zapalenie nosos-gardłowe. Ale nic lepiej, w poniedziałek poszłam do naszej lekarki, króra jak tylko usłyszłą jej kaszel to stweidziła że to wygląda jej na zapalenie śródmiąższowe płuc !!!!!!!!!!!!!!!
Dostała w zastrzykach Biodacynę - ma ją od poniedziałku i za wyjątkiem polepszenia w nocy - przesypia choć noc bez kaszlu, to poprawy nie widać :no:
Jutro mamy ostatni zastrzyk, i nie wiem co potem ................
Już nie wiem co robić :-(Biedna cierpi przy zastrzykach, a one nie przynoszą zakładanych rezultatów, zastanawiałam się nad prześwietleniem płuc, ale skoro dostała już typowy antybiotyk na zapalenie śródmiąższowe i nie działa to chyba raczej to nie to :(
A tak w ogóle to osłuchowo jest czysto, tylko ten kaszel, straszny, męczący, mokry .
Dziwne ze zapalenie pluc a osluchowo jest czysto:sorry: Jenni to tak charczala ze ja z paru metrow bylo slychac jak oddycha:tak:
 
Podobno śródmiąższowe zapalenie nie jest wysłuchiwalne na słuchawkę, Marysia strasznie kaszlała i do tej pory kaszle. Myślałam o prześwietleniu płuc, ale lekarka powiedziała - dzwoniłam dzisiaj do niej - żeby wstrzymać się do jutra. Jutro soattni zastrzyk, osłucha ją i zdecyduje co dalej :no:
A może to krztusiec ?????
Co prawda Marysia była szczepiona ale może to jest to :szok:
 
Podobno śródmiąższowe zapalenie nie jest wysłuchiwalne na słuchawkę, Marysia strasznie kaszlała i do tej pory kaszle. Myślałam o prześwietleniu płuc, ale lekarka powiedziała - dzwoniłam dzisiaj do niej - żeby wstrzymać się do jutra. Jutro soattni zastrzyk, osłucha ją i zdecyduje co dalej :no:
A może to krztusiec ?????
Co prawda Marysia była szczepiona ale może to jest to :szok:

Ja juz też słyszałam u znajomych o takim zapaleniu płuc,co go nie dało wykryć u lekarza pierwszego kontaktu(chłopiec 4 latka),dopiero prześwietlenie wykazało w szpitalu.
Zdrówka dla małej.
 
Ja juz też słyszałam u znajomych o takim zapaleniu płuc,co go nie dało wykryć u lekarza pierwszego kontaktu(chłopiec 4 latka),dopiero prześwietlenie wykazało w szpitalu.
Zdrówka dla małej.
u moich sasiadów tez mała ich miała zapalenie płuc a osluchowo było czysto dopiero rentgent wykazał
 
Nie straszcie mnie. Maja ma 2,5 dnia gorączkę. Osłuchowo czysta, gardło też. Dostała jedynie witaminki i wapno. Ale jak czytam to co piszecie, to zaczynam sie bać.
 
reklama
Nie straszcie mnie. Maja ma 2,5 dnia gorączkę. Osłuchowo czysta, gardło też. Dostała jedynie witaminki i wapno. Ale jak czytam to co piszecie, to zaczynam sie bać.

Spokojnie,nie zawsze tak jest.Ale tak po 3 dniach gorączki bym poszła do lekarza,bo to za długo trwa.:baffled:
Zdrówka dla małej.
 
Do góry