reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

ja miałam jeszcze hbs i odczyn coombsa i jeszcze toxo mimo że robiłam niedawno i było ok
czy ktoś wie ile może kosztować cały taki pakiet????
 
reklama
HIV to chyba nie obowiązkowe. Wiem, że można darmowo zrobić w sanepidzie.

Też jestem ciekawa ile może kosztować taki zestaw prywatnie. Cały czas się zastanawiam czy jechać na NFZ czy całość prywatnie. Znalazłam coś u siebie ale trochę mnie przerazili. Pakiecik badań i usg to ponad 3000zł i to w promocji :)))))

A żeby było śmiesznie, to ja nawet rodzinnego jeszcze w Bydgoszczy nie wybrałam. Cały czas jestem zapisana w poprzednim mieście. A to już prawie 2 lata.
 
Ostatnia edycja:
Pieknaszyszunia ależ piękne USG ehhh nie moge doczekać sie swojego.Extra:happy2:

Aia jestem z toba....:tak:

ewa81r super ze serduszko pieknie bije:tak:


lucere gratki:-)


Baska_28 swietne wiesci.....nie becz:-p:-ppiekna fota;-)


Ania_87 ja nie mam wogole bolu piersi a brzuch boli zasem boli mniej czasem mocniej...


ursa super;-)
 
Dziękuję bardzo za Wasze komentarze :* Odpoczęłam wczoraj troszkę u teściów, brzuch prawie wcale nie boli, a piersi znowu zaczęły :-) Wiem, wiem.. Panikara ze mnie wielka.. :zawstydzona/y: Oby tylko dzidzia tego po mnie nie odziedziczyła..

Co do badań. Do tej pory miałam robione tylko mocz, morfologię, grupę krwi i glukozę. W ogóle mój lekarz jest troszkę dziwny, bo rejestruje mnie co 2 tyg i robi po 2 badania podczas wizyty.. Wolałabym mieć wszystko zrobione za jednym razem, no ale cóż.. Muszę brać więcej wolnego w pracy.
 
no i ja teraz wam zdam relacje z mojej wizyty..
Wizyta byla w sobote...iii...jest ciaza pojedyncza....zarodek ma 5,5mm...wg usg byl to w sobote 6t3d..a wg @ 6t5d..wiec prawie to samo...widzialam is lyszlam jak pieknie biło serduszko,no uczucie nie do opisania:-D:-):-):-)....super...
dostalam witaminki i kupe badan na nastepna wizyte..a mam 31 maja...
 
no i ja teraz wam zdam relacje z mojej wizyty..
Wizyta byla w sobote...iii...jest ciaza pojedyncza....zarodek ma 5,5mm...wg usg byl to w sobote 6t3d..a wg @ 6t5d..wiec prawie to samo...widzialam is lyszlam jak pieknie biło serduszko,no uczucie nie do opisania:-D:-):-):-)....super...
dostalam witaminki i kupe badan na nastepna wizyte..a mam 31 maja...

:-) super wiadomość z rana :-) i już serduszko no extra!!!!!:-)

a gdzie masz kochana suwacezk ?????
 
no i ja teraz wam zdam relacje z mojej wizyty..
Wizyta byla w sobote...iii...jest ciaza pojedyncza....zarodek ma 5,5mm...wg usg byl to w sobote 6t3d..a wg @ 6t5d..wiec prawie to samo...widzialam is lyszlam jak pieknie biło serduszko,no uczucie nie do opisania:-D:-):-):-)....super...
dostalam witaminki i kupe badan na nastepna wizyte..a mam 31 maja...

Rewelacyjna wiadomość! Superancko ze już słyszałaś najpiękniejszy dźwięk dla ucha matki
 
reklama
Koralikowa Extra!

Wszystkim gratuluje wizyt

ja jeszcze 15 dni w niewiedzy i watpliwosciach muszę żyć ;(
 
Do góry