reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Mój w 32 tygodniu 1900 gr. Lekarz kazał mi ograniczyć jedzenie owoców (banany, winogrona), słodyczy :-( i jogurtów owocowych.
 
reklama
Mamuśka88 niby nie znam dnia ani godziny, ale biorąc pod uwagę, że szyjka mi się wydłużyła to chyba dobrze mu u mamusi i może będę mieć fajny prezent na mikołaja :tak::-D
 
Asia - a dlaczego ci kazał ograniczyć owoce i jogurty ? Przecież dobrze dziecko ważyło ? wcale nie za dużo ? 2 kg w 32 tc to norma 50 centyl ...

Ag - krk - szyjki lubią wariować , moja też była kródka i rozwarta i podzieliła los twojej :-D

Co do badań typu wasserman itd to miałam ostatnio robione i gbs oczywiście , ale wszystkie ujemne były i z racji 36 tc i wizyty za 2 tyg tj 21.11 to chyba były ostatnie moje badania ...
 
Stwierdził, że ja za dużo nie przytyłam. I że cukry, które są w jogurtach i owocach podbiera maleństwo :) i tak na wszelki wypadek co by nie było za duże :)
 
Duże te wasze dzieciaczki. Mój w 35 tyg ważył tylko 1922. Może taka moja uroda bo pierwszego synka urodziłam w 39 tyg z wagą 2680. W dodatku mam bardzo mało wód i anemię. Teraz jeszcze umieram od bólu zatok :-(
 
ja w pierwszej ciazy jak lezalam to trafilam do szpitala gdzies w 36-37 tygodniu...i wtedy moja cora nie wazyla 2kilo. codziennie dostawalam zastrzyki zeby szybciej na wadze przybierala..i urodzila sie w 40tygodniu z waga 3300 ;)
 
reklama
Łojezu, Anneczka, jaka mała ta Twoja dzidzia...
Jejku, moja to wielka baba bedzie.... aaaaaaa

Jeszcze 2 tyg i powoli dziewczyny zacznie wystrzeliwywać Maluchami... a ja jeszcze cały grudzień muszę czekac.....
 
Do góry