reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

mamaktosia i mb89 - moje ogromne slowa uznania!!! super decyzja:tak:

mb89 - wow ale wiadomosci!!! lada moment:-D

oregano - super wizyta, bedzie idealna waga!
 
reklama
Niewiele wczoraj napisałam bo musiałam sie oswoić z tym "hitem" porodowym:) tydzień temu lekarz twierdził, że dzidziuś posiedzi długo, długo..a tu taka niespodzianka. Cieszymy się:) Prowokacja ustalona żebym w razie czego nie chodziła "z dużą dziurą":tak: a po drugie mam do kliniki 33 km...a dojazd tam wczoraj w godzinach popołudniowych trwał....1,10 h. W godzinach szczytu potrafi sięgać nawet 2 h więc trochę długo, bo trzeba przebić się przez całe miasto... Ogólnie lekarz spoko, taki beznamiętny, nawet nie spojrzał na mnie. Ale mnie to w sumie odpowiada...profesjonalny i tyle:tak::tak: Anestezjolog dał do siebie nr tel. i kazał dzwonić o każdej porze dnia i nocy i mówić co się dzieje:) Także luzik:-D
 
mb to która pierwsza bo się pogubiłam...rzeczywiście masz spory kawałek do szpitala.a np z dzieckiem do przychodni też masz tak daleko czy juz na miejscu??
 
Dziewczyny widze duzo sn sie narobilo i super.Ja wiem to decyzja kazdej z nas ale sn to jednak natura:tak: Ja wyjscia niestety nie mam ale jestem z tym pogodzona i podchodze na luzie-co mam sie stresowac przed dniem "0"
mb no niezle ale i do szpitala masz kawalek, ja mam prawie pod nosem.

Ja 13 ide na wizyte to pogadam o moim cisnieniu bo caly czas a granicy...co prawda nie przekroczylam jeszcze ale jednak blisko jest:nerd:
 
Ananaska do przychodni mam 0,5km:) w zasadzie pod nosem..najbliższy szpital, tzw "rzeźnie "17km...tam nie chcę z wiadomych względów:) a potem to już wszędzie ok.30km. Więc ta różnica 2-3 km juz nie robi różnicy, a standard niebo, a ziemia:tak:..tylko te masakryczne korki..a i tak 1/3 trasy suniemy drogą expresową:D przez centrum to w ogóle byłaby masakra istana:/
 
mb - ale fajowo ! może pierwsza będziesz !

oregano - super ! wizytka udana :-D

Tiluchna:-D - to trochę takie harakiri ...wiem że będę się darła żeby mnie dobili ....i że wracam do domu ! alle tu o dziecia chodzi nie o mnie ....

Piękna - to czekamy cierpliwie na wizytkę ....
 
reklama
Do góry