reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

michalina - no wlasnie ja tez ciagle tu wchodze i zazdroszcze mamom, ktore juz niedlugo beda mialy dzidziusie przy sobie;) ja tez musze czekac caaaly grudzien..
to ile ta twoja 'wielka baba' wazy , co?;)

edit: juz doczytalam ile wazy;) wedlug mnie calkiem normalnie wazy, 1900 to jest srednia wiec ty masz 100 g ponad srednia; ) to nei duzo , ja mam 100 g ponizej sredniej i tez uwazam ze to nic nadzwyczajnego:) trzeba uwzglednic blad pomiaru ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Byłam dzisiaj u lekarza, pooglądałam małą troszkę, bo coś szybko ostatnio ten mój ginekolog ostatnio robi te usg. Nawet musiałam się wdrapać na fotel dzisiaj, rozwarcie dalej takie samo, szyjka się skraca. Mała główkę już ma niziutko, chyba nawet brzuch mi już lekko opadł, ale jeszcze główka cała jest widoczna tzn że nie weszła w kanał. Myślałam że duża będzie ta moja kruszyna ale okazuje się że wcale nie, a brzuch mam duży bo mam dużo wód cokolwiek to oznacza. Spytałam się czy to źle, ale lekarz powiedział że wszystko w normach, lepiej więcej niż gdyby było za mało. śmiałam się że może tym razem odejdą mi wody, bo przy Pawle miałam pęcherz przekuwany.
Pan ginekolog nie wierzy że donoszę do terminu, prosił mnie :-Dżebym jeszcze z dwa tygodnie wytrzymała. Na następną wizytę mnie nie zapisał tylko kazał przyjść 2 grudnia na KTG :rofl2:, ja mu jeszcze pokaże i do wigilii wytrzymam.
A tak na serio to nie mogłam dzisiaj butów zapiąć, skarpetek ubrać i chodzenie to też już dla mnie nie lada wyzwanie, w domu to się chociaż meblami wspomagam. Byle do grudnia ...
 
Hej...troche to trwalo ale net na tel mi szwankowal...odrazuprzepraszam za bledy pisze z tel....
Jak wampisalampopoludniu po ktg doktorka kazala przyjechac raz jeszcze na kontrol bo mala sie nie rusza itp imusza skontrolowac a jak chce odrazu skieruje na sxpital ja ze nie ze przyjafe do niej...po 15 bylam na miejcu odrazu ktg a tam nic...brak tetna to z boku na bok co jakis czas lapslo i znikalo wkoncu jak zalapalo to na 5 minkazali na siedzaco a ram tetno miedzy 130-180 myslalamze umre...ale pk jakims czasie sie uspokoulo mala sue ryszala i tetno ok....doktor powiedziala ze moge isc do dimu ale mam obserwowc ruchy i jakvy co do szpitala a jak bedzie ok to we wt wizyta...jej mam nadzieje ze bedzie dobrze i ze mala juz swirowac nie bedzie...

Sorry ze tylko o sobie ale padam na ryjek..za duzo wrazen
 
polcia - jejku, ale sie nastresowałaś... Ja to wariuje jak połozna za długo szuka tetna dziecka, choć ruchy doskonale czuje. Nie zazdroszcze sytuacji całej.. Trzymaj się kobieto!
 
Pocia wspolczuje stresa ale najwazniejsze,ze jest ok.Mi po ostatnim ktg tez kazali juz na ruchy zwracac uwage choc wszystko bylo ok ale to moze przez to cisnienie.Najwazniejsze,ze wszystko ok i zycze aby mala sie rozruszala na calego i nastepne ktg wyszlo dobrze i bez stresow.
 
reklama
wczoraj miałam wizyte u lekarza i moje skurcze owszem sa ale niebolesne wiec bez paniki ale okazalo sie ze szyjka sie skrocila dostalam luteine odpoczywanie zalecane ale ja nic innego w sumie nie robie :rofl2: za dwa tyg do kontroli szyjki.
 
Do góry