reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Mamaktosia, duże dziecko i dużo już do noszenia.
Od siebie mogę tylko powiedzieć, że osobiście nie życzę Ci aby było te 6 kg o których piszesz. Ile kg miał pierwszy syn/córka (wybacz, ale jeszcze nie doczytałam) w dniu narodzin? Mi w pierwszej ciąży Młoda też rosła jak szalona i na usg poród też wychodził miesiąc wcześniej… jak się skończyło? Urodziła się tydzień po terminie z wagą 4210 g
 
reklama
Dziewczyny widzę, że i u Was jest zamęt z terminem porodu. U mnie z powodu bardzo nieregularnych cykli termin porodu został ustalony na podst. USG. I jakoś się tym trochę stresuję, na ile jest to dokładne, czy lekarz się nie myli....

Ja dziś rano byłam na krzywej cukrowej. Sama glukoza nie taka straszna- daje radę ją wypić. Najgorsze było to czekanie. Teraz czekamy na wyniki.... Mam nadzieję,że będą ok :-)
 
mamaktosia, rzeczywiście duży dzidziuś ... ale najważniejsze, że zdrowy :-) mam nadzieje, że gin tylko straszy i uda się bez CC :tak:

ja też mam obawy, że młody będzie baaardzo duuuży :szok: poprzednie ciąże były z późnych owulacji i na pierwszych USG to było widać ... później już różnie ...
ta jest z bardzo wczesnej jak dla mnie OWU i na początku termin OM pokrywał się z USG, potem się młodemu urosło ... aż strach się bać, co będzie dalej ...
już teraz tak się rozpycha, że mam wrażenie, że ledwo mieści się w brzuchu :szok:

majka, spokojnie ... termin z pierwszych USG jest ponoć nawet bardziej wiarygodny niż OM ;-)
aquarinka, Twoja pierwsza córa na prawdę spora ;-) teraz maluch też tak szaleje ???
 
Dziewczyny u was zmartwienie ze za duze, a ja wlasnie po usg i lekarz nie byl zadowolony..wszystkie wyniki na granicy normy, mala wazy tylko 1360g co na 30tydz malutko..za 3 tyg powtarzamy usg i przepływy pępowinowe będą mierzone..do tego mała lerzy tylkiem w dół więc jak się nie przekręci to cc :-:)-(
 
koriander mój mały waży miedzy 27/28tc 1160g i lekarz mówi że w granicach prawidłowych więc chyba też nie masz za bardzo się co przejmować a co do odwrócenia to na pewno się jeszcze zdąży odwrócić koleżance do 35tc 3 razy się maluszek odwracał.
 
reklama
koriander może Mała jest po prostu malutka... Ja jak byłam jakiś czas temu to mój Mały też był mały, ale w granicach normy. Lekarz twierdził, że dziecko dostosowuje się do rodziców! Trzymam kciuki, żeby było wszystko było ok.
angelika/ majka i tak maluchy wyjdą kiedy będą chciały :):):)
 
Do góry