reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

oregano gratki udanej wizyty:tak: Ja robię to badanie, bo mamy niezgodność Rh z mężem i to jest badanie kontrolne przeciwciał, tak jam mamaktosia opisała:tak: ale chyba nawet jak nie ma konfliktu, to raz się w ciąży takie robi:-)

Koralikowa ojoj, to żelazo uzupełniaj, a dobrze, że z małym wszystko ok:tak:
 
reklama
Ja po wizycie narazie na gardło neo angin i tantum verde , a jak się nie poprawi to antybiotyk ... Na moje rozłażące się kości ... nic ...panadol , choć powiedział że raczej nie pomoże ...pozatym szyjka w badaniu palpacyjnym 4 cm ale na usg widać 3 cm bo znowu lejek się zrobił , młody waży 1697 g :szok: z pomiaru kości wychodzi 31tc 6 dni i 32 tc i 1 dzień :szok: termin między 17 listopada i 20 listopada :szok: mały ustawiony już głową w dół :-) ale z powodu moich rozłażących gnatów i dużego dziecka ginek dalej straszy cc .... wg miesiączki dziś mam 27 tc i 6 dni .... i znowu usłyszałam i to od swojego gina że zapłodnienie musiało być wcześniej ...ręce opadają.
Z zaleceń leżeć przez 30 min po posiłku i przygotować się na poród w listopadzie ...
 
mamaktosia to trzymaj sie,dziecko juz ladnie wazy :tak: no i ladnie ci wyliczyli z tymi tygodniami:szok: A dlaczego z wyliczeniami nie chcesz im sie zgodzic?Pamietaj wyjatki potwierdzaja regule :-D Z Victorem zaszlam 2 dni przed @ i wiem to na 100% heheh i zaczelam rodzic tez wtedy kiedy mowilam,ze bedzie bo to ten czas :-D
 
mamaktosia jej to wchodzi na to, że Mały jest miesiąc starszy?! Szok :szok: Najważniejsze, że duży i zdrowy ! To przeskoczysz z mamusiek grudniowych na listopadowe :)
I mam nadzieję, że przejdzie Ci tym gardłem....
 
vici - jestem po operacji , marzec był pierwszym mc bez tabletek anty za to z luteiną , dodatkowo 20 marca pęcherzyk miał 18 mm co oznacza że pękną 22 lub 23 marca , więc nie ma takiej możliwości żebym zaszła wcześniej :no: z synem miałam tak samo , wszyscy lekarze mi wpierali że zaszłam wcześniej , bo różnica byłanajpierw 3 tc a potem prawie 4 tc a on urodził się w terminie z om i to wywoływali mi poród , z nim tak samo zaszłam z odstawienia anty ...więc też dokładnie wiem kiedy.
 
a no widzisz to wychodzi,ze taki twoj urok :-) najwazniejsze aby zdrowy byl i ty zadowolona! Tylko w razie co nie uciekaj nam na listopadowki heheheh bedziesz wczesna mama grudniowa:rofl2:
 
mamaktosia jaki maluszek duży jest!:-) masz już co dźwigać;-) niezły zamęt Ci wprowadzili z terminem porodu.. może najlepiej trzymać się tego pierwszego?? Mi tez początkowo wyliczyli 6.12.2013, a teraz jak byłam na początku września na usg to na koniec listopada.. ale trzymam się grudnia;-)
 
reklama
hm no niby powinno się patrzeć na termin z om , ale u mnie 2 poród , szyjka skrócona i rozwarcie i gin stwierdził że grudzień nie aktualny , ale co się wydzarzy to Bóg tylko wie , może znowu będą musieli mi wywoływać poród :-D w połowie grudnia i urodzę 6 kg niemowlaczka :-D
 
Do góry