reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
basia u nas cc zależy od szpitala, ale zawsze termin ustalają z góry, chyba, że zacznie się wcześniej:) Tam gdzie ja chcę rodzić wiem, że ustalają nawet 1 tydzień przed datą z OM
 
Byłam dziś u gin i mam sie nie przejmowac CRP bo mam bardzo dobre wyniki moczu i krwi (oprócz tego CRP) więc pewnie to od tego zęba. Dziasło nadal spuchnięte. Moja mama mi powiedziała, że jak była w ciąży z moim bratem to też jej 8 wychodziła i tuż przed porodem miała przez nią 39 stopni gorączki. A po porodzie nie mogła go karmić piersią bo gorączka się utrzymywała. Musieli jej rwać zęba. Do dziś się śmieje że nie czuła wyrywania tej 8. była z 2 doby po porodzie i ból wyrywania był niczym przy dwudniowym porodzie.Tyle jej zajęło urodzenie mojego brata, ale ona drobniutka była bo w dniu porodu ważyła zaledwie 56 kg. (przytyła w ciąży tylko 8kg) a jadła za trzy osoby :-) Ja nie poszłam w jej ślady bo startowałam z waga 80kg :-D

Mój synek rozwija się prawidłowo, waży 707g (24 tydzień) Wszystkie parametry wskazują na poród w ustalonym z OM terminem czyli 22.12.2013 Szyjka twarda, zamknieta 4,6 cm
 
Baśka_28 ja pozwalam dotykać brzuszka tylko kilku osobom, w tym są: mąż, mama, siostra, tata i moja przyjaciółka, a tak to nie pozwalam, chyba że teściowa by chciała czy teść (w końcu dziadkowie i mi to nie przeszkadza), ale są i tacy co nie pytają, tylko pchają łapy, już parę razy ochrzaniłam, że tak się nie robi, ale do niektórych nie dociera:angry: A maluszek i tak nikomu nie da satysfakcji, żeby go poczuli;-)

oregano i dobrze, że pojechałaś, przynajmniej wiesz, że jest ok i nie będziesz się tak martwić:tak:

Ania ważne, że z malutką jest wszystko ok, a badanie zawsze warto zrobić na wszelki wypadek:-)

K.M-B cieszę się, że wszystko ok i że nic poważnego się nie dzieje:tak:
 
Ania - czekałam na twój post ...od wczoraj :-D daj znać po diabetyku ... Mój młody w sobotę miał podobno ponad kg ...jeśli wierzyć usg a było 25 i 4 dni ...

K.M B - super że ok !

Awunia - ja zawsze pytam jak chce czyjś dotknąć , chyba że to brzuch przyjaciółki , to nie pytam :-D to tak jakby mój

Oregano - dobrze że pojechałaś ! Ja też tak zrobiłam i dzięki temu się uspokoiłam bo tu chodzi nie o katra ale o życie maluszka ! I cieszę się że pojechałaś tam " niepotrzebnie "

Basiu - z Cc to chyba zależy od wielu czynników , bo moja przyjaciółka miała cc 4 tyg przed terminem , a inne umawiały się raczej też przed terminem ale kilka dni, tak żeby ich lekarz był przy porodzie .Mój m też weźmie wolne napewno ze 3 tygodnie , ale więcej chyba nie bo grudzień , styczeń w handlu i branży fiskalnej to żniwa , dlatego gdybym miała wybór to wolałabym urodzić w terminie z usg i jeśli to będzie cc to na 100 się tak umówię z ginem.
 
Baśka a jeśli można wiedzieć to czemu będziesz miała cesarkę (jeśli już pisałaś to przepraszam, przeoczyłam)
oregano dobrze, że pojechałaś. Lepiej dmuchać na zimne!
Ania to laska z długimi nogami będzie z Waszej córy :) jak wizyta u diabetologa?
 
Mamuśka cc będę miała bo w pierwszej ciąży miałam (nie planowaną wyszło w trakcie) no i dlatego że mam nasilenie astmy więc dr stwierdził że nie będziemy kombinowali ale ja też jestem raczej drobną osobą i tez dlatego.
 
reklama
Do góry