reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Jestem po kontrolnej wizycie u ginekologa. Niestety i na mnie przyszła kolej wykonania krzywej cukrowej. Zawsze po pobraniu krwi robi mi się słabo- a tu będą kłuć aż 3 razy :(

Poza tym wszystko ok, skończone 24 tydzień. Malutka dobrze się rozwija. Moja szyjka choć krótka 3cm, jet zamknięta i się nie skraca- co mnie bardzo cieszy.
 
reklama
Asia - o maj gad..ja mam nadzije ze u nas nie zaskoczy nas nasz dzidzius swoja plcia ! juz zaczelam kompeltowac wyprawke. z reszta juz wszyscy sie ciesza ze bedzie chlopak...

dobrze ze u was wszystko w porzadku ! oby dzdziusie zdrowiutko rosly...

ja wizyte mam w srode za tydzien...;) ale umowilam sie jeszcze w krakowie na poniedzialek na usg 4d hd ... czy cos takiego;) chce miec pamiatke na plycie;)
 
ASIAKRIS gratuluje synka!!! a czemu taka zmiana? lekarz się pomylił?

MAJKA to trzymam kciuki za kłucia :sorry2:

Jeśli chodzi o dotykanie brzuszka to ja nikomu nie zabraniam, jakoś nie mam z tym problemu, ale każdy ma prawo mieć inne odczucia, większość osób jednak zawsze się zapyta zanim dotknie, najczęściej dotyka, całuje i przytula brzuszek mój synek. On potrafi z Nienacka w sklepie np. w kolejce podnieść mi bluzkę i całować brzuszek, strzelam wtedy buraka, bo świecę tym gołym brzuchem zdezorientowana :rofl2:
 
hahah cosiek moja corka wczoraj w Ikei podeszla do mojego brzucha i podniecona krzyczy na caly glos: mamo ale juz maasz wieeelki brzuch, to znaczy ze dzidzius sie zaraz wykluje?! :) a ja poprostu na wieczor mam troche wiekszy brzuch niz w dzien:) hehe i tez strzelilam buraka.

a i stalam w kolejce dla uprzywilejowanych ale nikt mnie nie wpuscil..;p a sama sie nie umiem upominac;p
 
Aneczka- ja umiem, mogę Cię nauczyć:p W weekend bylliśmy w Ikei, pokłóciłam się z połową kolejki. Ale mnie to nie obchodzi, kolejka pierwszeństwa to kolejka pierwszeństwa i koniec:)

Asia- a w którym tyg. miała być córeczka? Nieźle, śmieszą mnie takie sytuacje, zawsze się zastanawiam po co lekarze orzekają skoro nie są pewni;)
 
Cosiek - mój robi to samo , dźwiga koszulkę , całuje brzuch i mówi że kocha ! Cudne uczucie obcy ludzie też fajnie na to reagują , zazwyczaj uśmiechem ! A dopuki brzunio jest ładny i bez rozstępów to niech dźwiga :-D
 
mamaktosia- wczoraj utknęłam u tego diabetologa i nie mialam juz sil nawet napisać. Mam wstęp do cukrzycy ciązowej:no:wcześnie mi to wychwycili, więc powino się skonczyc tylko dieta bez insuliny. Dostałam glukometr, kupiłam paski do niego i paski do mierzenia acetonu w moczu. Dziś mam szkolenie w szpitalu odnośnie diety, uzywania glukometru itp. idę na 12.30 i tam mają mi dokładnie pokazać co i jak. Wczoraj małż ukłuł mnie tym glukometrem, twierdził, ze to nic nie boli - ja sie poryczalam, bo palec mnie ze dwie godziny potem bolal, a mam sie kłuć 6-7 razy godzinę po kazdym posiłku:no:wogóle sobie tego nie wyobrazam:no:jak wyjde z tegoszkolenia, to polece na zakupy - napisza mi jadłospis i kupie co tam bede mogla jesc. Ogólnie jest lipa chyba bede stale głodna chodzic:no:Mamaktosia, a kiedy Ty masz swoje wyniki cukru?U mnie okazało sie ze ta cukrzyca to genetycznie od babci i mamy przeszla:no:dam znać wieczorem - pochwale sie moim menu:-)haha zjedzcie coś za mnie dziewczyny, bo ja do grudnia ciasteczka to nie uświadczę:szok:
 
Dziewczyny, to musi być cudny widok, gdy Wasze dzieciaczki tak ładnie całują brzuszki i się do nich tulą:tak: Ja tez nie mam nic przeciwko, jeśli się ktoś zapyta albo jeśli zrobi to dziecko, np. kuzynki (jeszcze się nie zdarzyło, to nie wiem, jak to jest), ale macanie przez obcych albo przez nachalne osoby nie wchodzi w grę :-) Tak mam po prostu:tak:

Ania_Bydgoszcz współczuję tego kłucia i dietki, ale dobrze, że nie musisz przyjmować insuliny :tak: No pochwal się, pochwal, co tam wolno jeść :tak:
 
reklama
asia kris to masz niespodziankę:) heh to sie zdarza jednak na każdym etapie. U nas w BB żona ordynatora szpitala rodziła, przebadana milion razy i miała być dziewczynka a po porodzie okazał się chłopak-to są jaja dopiero
 
Do góry