reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

K.M-B - juz staram sie ograniczyć cukier, ale niezbyt wiem jak powinna ta cukrzycowa dieta wyglądać, więc czekam do wtorku na diabetologa:baffled:może my sąsiadki? mieszkam na Jarach a Ty?:-)

Musiałam sprawdzic na mapie gdzie są Jary :-D
Ja w Bydgoszczy od dwóch lat mieszkam. A mieszkam blisko dworca kolejowego Bydgoszcz Bielawy, ale czy to jeszcze Bartodzieje czy już Wschód tego nie ustaliłam :-D. Jedni mówią tak, inni tak.
 
reklama
Ja wizytę mam w środę na 10.30 i nie mogę się doczekać bo w piątek w nocy ok.2.00 zaczęłay mi się pojawiać skurcze ale po kąpieli przeszło i jak na razie mam spokój.Mało brakowało abym wezwała karetkę tak się przestraszyłam:baffled:
 
K.M-B - haha prawie nikt nie wie, gdzie te moje Jary są, ale Bydgoszcz nie taka wielka to może na jakimś spacerku się spotkamy:-)
Baśka_28 - może to skurcze Braxtona-Hicksa, mój gin mówił, że takie wystąpią i mam nie panikować, bo to macica ćwiczy do porodu i nic złego się nie dzieje. Czasami takie delikatne czuję, ale biorę zawsze No-Spę na wszelki wypadek. Ale poleguj jak najwięcej, bo to napewno nie zaszkodzi.
Dziś Mała obudziła mamusię o 7 rano:-)o 13 mam ginka, więc juz nie mogę sie doczekac
 
Baśka - to chyba normalne jest , bo jak ginkowi powiedziałam , to wzrószył ramionami i powiedział że jak 3 x na godzinę to luz , w szpitalu 3 lekarzy mnie badało i też byli zdziwieni co ja od nich chcę , gdyby pojawiały się częściej niż 3 x na h to 3 x dziennie pół izoptinu i pół tokoferolu i tyle ... no i mężusia jak najczęściej wykorzystuj kochana , a ty w tym czasie lewy boczek i BB ;-)

Ania - to czekamy na relacje z wizyty :) powodzenia !
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach:):-D
Aneczka Moja niunia też od dwóch dni taka spokojna,aż się przestraszyłam, ale czuję jak się rusza tylko nie skacze:) Śpioszek nadrobi:-D

mamaktosia współczuje nerwów:tak:, ale przebadali Cię i wiesz, że jest ok
Baśka ja też mam takie skurcze i właśnie ostatnio mówiłam ginowi kiedy się martwić. On kazał kupić magnez i wrazie "w" no-spę i brać. Skurczy może być nawet 10 w ciągu dnia:happy:
 
ja wczoraj to mialam jakis szał ! polozylam sobie telefon na brzuchu i puscilam malemu muzyke ;) chcialam koniecznie zeby sie obudzil..no to jak sie obudzil to telefon sie poruszal ! serio...;)
 
mamaktosia o kurde, wchodzę na forum, a tu takie wieści, musiałaś się najeść strachu :-( Ważne, że sytuacja pod kontrolą, dbaj o siebie!!:tak:

Co do ruchów, to mój ma takie dni, że też mało daje o sobie znać, ale to głównie, gdy jestem na jakimś grillu czy innym spotkaniu, gdzie jest więcej ludzi, wtedy robi się mniej ruchliwy, a potem wszystko wraca do normy, widocznie nie lubi gwaru;-)
Ania_Bydgoszcz powodzenia na wizycie:tak:

Anneeczka z moim małym też się podobnie bawię,kładę coś lekkiego na brzuszku i obserwuję, jak mały kopie w to :tak: A że już mamy 28 tydz. to potrafi ładnie wyprowadzić kopniaczka:-D
 
reklama
Haha tez wpadłam na ten sam pomysł co Wy:-Dkładę pilota od telewizora na brzuchu i patrzę jak podskakuje! ko:-Dbieca wyobraźnia jest niezwykła:-)dziś nawet małzowi nagrałam filmik z tej zabawy pilotem bo nasza niunia dopiero od wczoraj sie rozbrykała, wczesniej to tylko ja ją ciut czułam, a małż nie załapał sie jeszcze na pierwszego kopniaka:-)ale dostanie filmik i bedzie zadowolony:-)
 
Do góry