reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Ania_Bydgoszcz no dokładnie, ja też małego harce nagrywam na pamiątkę i żeby niedowiarkom pokazać, co taki maluszek w brzuszku wyczynia:tak: Mąż został w ten weekend wreszcie porządnie skopany, bo zawsze mały był powściągliwy, a teraz już tatusia akceptuje po całości i pokazuje kto tu rządzi;-)
 
reklama
To ja według ostatniej @ mam na 26.12, wybrałaś już sobie szpital? Ja jestem zdecydowana na Kopernika bo raz mam stamtąd lekarza, a dwa mam tam najbliżej.
 
Dziewczyny wiem właśnie żeby nie panikować jak mam skurcze ale wtedy to serio się wystraszyłam.Biorę leki może w środę jak pójdę do gina to każde brać większą dawkę
Mamaktosia męża to ja raczej nie wykorzystam w pracach domowych bo on pracuje za granica i zjezdza co 10 dni na weekend to wtedy tak bardzo dużo za mnie robi bo i sprząta i gotuje.
Ania ja też nagrywam maluszka jak skacze w brzuszku tylko u mnie widać to bardzo i nie daje pilota ani nic po prostu zawsze wieczorem zaczyna swoje harce :happy2:
Awunia mój dzidzi to kopie tatusia od dawna ale brata to nie za bardzo jakoś chociaż Kamil nie raz gada dzidziusiu porusz się to tak owszem się poruszy ale jakby mu się nie chciało z wielką łaską a jak tylko poczuje rączkę tatusia to skacze jak szalony:-)
 
Baśka_28 ciekawe czemu te nasze maluszki tak sobie wybierają osoby do kopania, mój nie chciał długo nikogo kopnąć, teraz kopie tylko męża, a znów cioć i dziadków nie chce kopać nadal:tak: Rusza się tak, że to dobrze widać, ale jak tylko ktoś rękę przyłoży, to nie ma szans, może to taka reakcja obronna;-)
 
Baśka to współczuję :sorry2: mój na szczęście na miejscu , ale pracownikom trzeba urlopy powydawać i ostatni tydzień siedzi do 19 ...ale jak wróci to pomaga , a od jutra jeszcze będzie zaprowadzał młodego do przedszkola.

Mi też młody nieźle skacze , też będę musiała nagrać :tak:, jak byłam na Ip to nie mogli przepływów zrobić tak skakał i lekarka kazała mi nie oddychać przez minutę
 
Widzę że nasze maluszki w brzuszkach rozbrykane na całego:happy2:
awunia ja nikomu nie daje dotykać brzuszka tylko mężowi i synkowi więc nie wiem czy innych by "kopnął":sorry2:
mamaktosia mój może pózniej wziąść nawet miesiąc urlopu jak urodzę więc wtedy jego pomoc bardziej mi się przyda zwłaszcza jak będę miała cc.

Dziewczyny a wy nie wiecie jak to jest z planowaną cesarką?Chodzi o to czy oni czekają do końca czy wcześniej robią bo ja mam mieć ale nie wiem kiedy i co..muszę jutro popytać gina.
 
mimo że czytałam wasze wpisy żeby nie panikować jak są skurcze to ja jednak spanikowałam i wczoraj byliśmy na IP. Miałam nieregularne skurcze i ból podbrzusza jak przy @. Najczęściej mnie spinało 3 razy w ciągu pół godziny. Przez tel gin prowadząca poleciła jechać do szpitala. Siedzieliśmy tam 4h. Najpierw ktg, potem badanie i usg. Wszystko wyszło dobrze. Bez skurczy na ktg (spięło mnie tylko raz przed wejściem), szyjka twarda i długa, zamknięta. Młoda czuje się dobrze. Ja też już spokojniejsza. Nawet jakby mieli tam mnie opierdzielić, że zajmuje im czas to mam potwierdzenie, że jest ok.
Dowiedziałam się że Sara waży już 1,1kg i wcale nie jest grubaskiem tylko prawidłowo przybiera na wadze jak na 27tc. Pierwszy raz skopała lekarza podczas usg. Wyczuła chyba obce ręce :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja po wizycie u gina. Uspokoiłam się ciutkę, bo okazało się, ze nie muszę sie martwić sporą wagą Małej-obwód główki i brzuszka w normie, tylko ma strasznie dłuuugie nogii to one tyle ważą haha a ja juz myślalam, ze to cukrzyca juz zadziałała i to od tego dziecię tyle waży (25 tydz - były 933 gramy). Dziś zrobiłam badania na enzymy wątrobowe - coś się cała nadal drapię, ale jakoś cholestazy nie podejrzewam - ginek dał tak na wszelki wypadek bym już się nie stresowała. Swędzenie skóry niby też jest objawem cukrzycy, bo kremy, balsamy itp to mnie nie uczulają i nić ostatnio nie zmieniałam. Dziś wizyta u diabetologa, także od jutra dietkowanie:)
 
Do góry