reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Czy Wasze dzieci są już skierowane głową do dołu?
Mój pierwszy syn był tak skierowany od 13 tygodnia na każdym USG a teraz drugi ma głowę u góry i potwornie mnie kopie po pęcherzu. W sumie tylko jednego dnia kopal mnie w pępek.
 
uff ...wróciłam z tego cukrowego szkolenia. Masakra jakbym przeżyła powrót do szkoly:-)nawet koleżanke ze studiów spotkałam z trojaczkami w brzuchu, więc wogóle jużp przeżyłam powrót do pezszłosci haha ech zasada jest taka: zero cukrów prostych: ciasta, lodów, białego pieczywa, wszelkich słodyczy:crazy:owoce w mizernych ilościach. Mam jeść 7 razy dziennie - ale malusio:szok:i liczyć każdą kromeczkę chlebka i zapisywać w dzienniczku. Dieta opiera się na wymiennikach węglowodanowych, czyli dostałam tabelkę ile wymiennika jest np. w kromce chleba (1W). A że na dobę mam zjadać 24 wymienniki, to się nie poobżeram:no:z rzeczy nie ograniczonych zostają warzywa...heh czas przejść na wegetarianizm?kłucie 4 razy dziennie:no:i pilnowanie poziomu cukru. Jak w ciagu 3-4 dni dieta nie pomoże to insulina. Coż teraz to dznie będę spędzać na mierzeniu kromek chleba (haha bo w tabeli mam podane wymiary w cm ile dany produkt ma mieć np. kromka chleba 10x7x1 itd):szok:
 
reklama
Do góry