reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Qrcze tyle sie napisalam i mnie wywalilo :wściekła/y:

Basia
jak dobra polozna to faktycznie jest w stanie mniej-wiecej oszacowac wage. Moj Marcel mial miec 4,5 kg prawie w 38 tyg :szok: a urodzil sie z waga 3,860. Basia Twoj maluszek na dupce siedzi czy mi sie cos pomylilo ?
 
reklama
Porannakawa , tak było do tej pory, ale dziś właśnie owa połozna stwierdziła po wysłuchaniu serduszka, że na jej oko ułożyl się już główką do dołu - Daj Boże!
USG mam dopiero za 2 tygodnie, wtedy wszystkiego się dowiem. :-)
 
basiaw24 - ja też mam paranoję, że giganta urodzę :baffled: powiedziałam mężowi, że jak będzie powyżej 4kg to niech sam sobie rodzi, ja wychodzę! ;-)
Kurcze, ale na fajną położną trafiłaś, że takich rewelacji się dowiedziałaś. Rzeczywiście pewnie jak dobra położna to nie jedno widziała i jest w stanie ocenić... ale podobno wielkośc brzucha ma się nijak do malucha w środku... ja przynajmniej się tej wersji trzymam bo brzuchol mam ogromny!!! :szok:
 
Asia k to dziwne ze clexane mozesz brac do cc , i odstawoli miowiac ze trzeba być bez 20-24h bo mozna sie wykrwawic.
Fajnie ze znacie już daty cc ja jeszcze nie :0. Moj tez nie rośnie gin tlumsczy ze dojzewa pewno co innego bo przeplywy wszystko ok, mam sie nie martwic, ale sie martwie .

Aenye współczuję synkowi
 
Jestem po wizycie, ktg ponoć idealne, przepływy, łożysko, ilość wód super, a na USG szacunkowa waga mojej "kruszynki" to 3279 :szok: Quchasia to informacja, którą Ci obiecałam.
Jedynie Malutka mimo, że główką w dół to ułożenie ma potylicowe, kurcze, :-(ale mam się nie martwić bo to może się zmienić w każdej chwili.
Lekarz stwierdził, że jeszcze tydzień i mogę bezpiecznie rodzić, Luteinę odstawiamy już, magnez stopniowo zmniejszamy dawkę, ostatnie 2 tabletki mam zjeść w niedzielę.
Za tydzień mam się zgłosić na kolejne ktg. No to trza się zmobilizować i pakować torbę do szpitala.
 
Kurde nie dodało.
Juz po wizycie. Ciąża juz donoszona. Łożysko powoli się starzeje, przepływy ok. Waga......3860g. Termin wg usg 12 grudzień i tego się trzymamy. Ustawiony do wyjścia.
Jutro biorę męża w obroty ;-)
 
Kurde nie dodało.
Juz po wizycie. Ciąża juz donoszona. Łożysko powoli się starzeje, przepływy ok. Waga......3860g. Termin wg usg 12 grudzień i tego się trzymamy. Ustawiony do wyjścia.
Jutro biorę męża w obroty ;-)

Piguła - 3860g to waga szacowna na 12 grudnia czy aktualna?? :eek:

Melisska - no ładna waga 3300 prawie... można juz rodzić :-)

najważniejsze dzieczyny, że maluchy zdrowe i wszystko jest ok :tak:
 
reklama
Do góry