reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
Ja też dziś po wizycie,co prawda takiej szybkiej.Na moment miałam przyłożone usg do brzuszka i dzidzia akurat pięknie się przeciągała,machała rączkami,cudowny widok.Szyjka długa,zamknięta. Kolejna wizyta 31.07. i wtedy sprawdzanie przezierności karkowej itp. Kolejny stres będzie przed wizytą bo ona pokaże czy maleństwo rozwija się prawidłowo ale jestem dobrej myśli.
jane śliczny bąbel,gratki wizyty
kasoku Gratulacje, super że wszystko ok.
 
Gratuluję wizyty :) I zazdroszczę tak wyraźnych zdjęć USG. U mnie widać tylko plamy :-pTzn. jak jestem na USG to nawet coś tam widzę - takiego bałwanka :-D ale jak ginekolog drukuje zdjęcia to widać tylko rozmazane plamy.
Cieszę się, ze USG genetyczne mam u specjalisty na innym sprzęcie.
 
reklama
pisze na goraco
jestem po wizycie ,z maluszkiem ok ,dlugoscia odpowiada na przeszlo 12tc ,przezierność karkowa i nosowa w normie
dostałam mnóstwo skierowan na badania
 
Do góry