reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Noelle Gratuluje córki :) :) :)


A mój widzisz odwrotnie chciał córkę i jest syn bo już ma syna i trochę widziałam to jego zażenowanie :-(a jego mama tak się nakręciła na córkę że całej rodzinie rozpowiedziała że będzie miała 1 wnuczkę z 6 wnuków ..
 
reklama
Framama i Aśka idziękuję za wsparcie i za powitanie w waszym gronie dziewuszki:)
ja na usg za tydzień,mam już córcię i synka wiec teraz wszystko jedno ale tak po cichu córkę bym chciała. męskie grono u mnie w domu jest silne:)
mąż chyba syna by chciał..
 
Agara

Dla mojej mamy to będzie 5 wnuk. I nie ma żadnej dziewczynki w rodzinie. Mimo że ja celowałam w córe, kochałam się przed owulacją, jadłam dużo produktów bogatych w wapń... :-D

jak to mówią

Człowiek myśli, Pan Bóg kreśli:-)
 
Ostatnia edycja:
[h=5]wszystkim wizytującym i poznającym płeć gratuluje :-)
dziewczyny byłam u mojego lekarza i wiecie jakie jaja nie potwierdził mi chłopca tzn powiedział że na tym etapie i na tym sprzęcie zwykłe usg to może też być dziewczyna że niby coś jest między nogami, ale tak samo ma dziewczynka nie jest to jednoznaczne i 28 ide na badania prenatalne 3D


[/h]
 
reklama
Do góry