reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
ja znów w pracy do późna.
a dziś się źle czuje.
Pola trzymam kciuki , bardzodaj znać.

jestem wciąż zafascynowana zdjęciami nanuliki. Kochana gratuluje. wiem ,ze to już mówiłam ,ale jakoś mnie tak ujmuje

citrusku ( a psik ) dużo zdrowia. Itrzymam kciuki za ten wszystkie wykłady i ćwiczenia :-)
 
dzięki dziewczyny:)

Za wizytujące jutro też 3mam mocno kciuki!!! wszystkie dopisałam? zerknijcie i jak coś proszę o przypomnienie:)

Framama
,
tez nie mogę się na foty napatrzeć:D

eve - jeszcze nie wszystko stracone, nadal zaciskam kciuki.....

Iownka
- dziewczyny mają rację! krwiak to nie wyrok ale musisz dbać o siebie i bobo.... oszczędzaj się, leż jak najwięcej!!!

_Olga_
gratuluję udanej wizyty!!!
 
Nanulinka i Olga gratuluję! Super, że wszystko ok. Nanulinka twój dzidziulek większy od mojego ;)
Iwonka a ty leż i leż i odpoczywaj, tylko wstawaj na siku. Jak się będziesz do tego stosować to wszytsko będzie ok :)
Eve a co to za plamienie? Moja kuzynka plamiła całą ciążę, a było wszystko ok i urodziła w lipcu. Jak to tylko brudzenie to ok
 
Hej dziewczyny,

Udalo mi sie doczytac tylko kilka ostatnich stron. Po pierwsze gratulacje Olga, Nanulinka, Zapominajka.
Duze te wasze malenstwa.
Iownka - dbaj o siebie dziewczyno i nie denerwuj sie. Sprawiaj sobie przyjemnosc dopoki mozesz. Czytaj, ogladaj filmy, na pewno masz 100 tysiecy spraw, ktore zawsze chcialas zrobic ale nigdy nie mialas czasu. Teraz to Twoj czas. Ja tez tak robilam w poprzedniej ciazy kiedy musialam lezec. Wiem, ze nie jest latwo, ale naprawde znajdz sobie cos przyjemnego.
Eve - Przykro mi. Ja tez kiedy cos szlo nie tak to wolalam zawsze byc przygotowana na najgorsze. Ale moze nie jest tak zle. Przytulam.
Ja bylam na wizycie przedwczoraj. Byl lekarz na zastepstwo wiec nie za duzo mi opowiadal. Mala fasolka ma sie dobrze, 15,5 mm. Jestem umowiona za miesiac na genetyczne. Moja lekarka bedzie tez mi date urodzin dopasowywac do wielkosci malenstwa, bo chyba bedzie pare dni przesuniecia. Zobaczymy :)
 
Obiecane zdjęcia mojego maluszka :-)

IMG_0061.jpgIMG_0062.jpg

Ma 5,5 cm wzrostu i wg usg jest starszy o jakieś 5 dni
Serduszko 166 uderzeń na minutę
Wszystkie wymiary NT, noska, główki w normie.
 
Iownka, dla pocieszenia powiem Ci , że ja też mam stwierdzoną endometrioze, wprawdzie zmiany są niewielkie ale jednak, lekarz był bardzo dobrej myśli, chociaż dzidzia jest mała jak na szacowany wiek ciąży. Ja się nie stresuje, uważam na siebie ( chociaż się zapominam ), uważam, że siła umysłu może zdziałać cuda, więc dbam o swoje pozytywne nastawienie :) Trzymam kciuki, żeby Twoje maleństwo było silne !
 
reklama
Do góry