reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Hej Dziewczyny:)

Wczoraj byłam na wizycie u wybranego przeze mnie ginekologa- położnika. Zrobił mi USG i przeprowadził szczegółowy wywiad, a także założył kartę ciąży:) Serduszko pyka 146/min. Niunia jeszcze malutka CRL 1,04 cm. Narazie wszystko gra:) Zlecił mi mnóstwo badań....a dzisiaj na kolejnej wizycie tym razem u lekarza, który prowadził mnie jako astmatyka, doszły kolejne badania i chyba spędzę w laboratorium trochę czasu...tymbardziej, że jestem mdlejącym klientem przy pobieraniu krwi :p
 
reklama
Iownka -nie zapisalam sie w sumie na usg, jutro ide do gin z nfz, ale bez usg, na usg chcialabym pod koniec nastepnego tyg, tylko czy juz bedzie widac serducho? nie chce chodzic kilka razy i sie stresowac :(
 
Ja mam dopiero 18go wizytę, chciałam coś wczesniej znaleźć, ale myślę, że na NFZ wcześniej się nie załapię...
Póki co byłam raz w Medicover i było widać jajko.

Na pewno pod koniec przyszłego tygodnia będzie widać serducho!
 
grrr jak ja wam zazdroszcze tych wizyt i usg, ja bede miala pierwsza wizyte w czwartek z polozna i pewnie powie mi co moge a co nie moge jesc i tyle
usg to dopiero bedzie w 12tc ile czekania ooo nie, patrzalam juz nawet by zrobic sobie prywatnie ale koszt jest porazajacy 100 funtow albo nawet 150 funtow i polskiego gina wraz z konsultacja...chyba troche za duzo wiec musze czekac ale oczywiscie jak bede po wizycie u poloznej to sie pochwale bo mi pozwolila jesc
 
goniap2 a gdzie Ty mieszkasz?Coz za kraj ma taki system? eh chyba pod katem prowadzenia ciązy to Polska nie jest taka zła.Przynajmiej wczesna ciąza to dla Nas jednak ciąza.
 
Witajcie

ja dzisiaj zaliczyłam pierwszą wizytę, serduszko bije, na razie wszystko ok. następna wizyta 17.10 i wtedy lekarz założy mi kartę ciążową. a do tej pory muszę zrobić całą listę badań.

pozdrawiam
 
reklama
Do góry