reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
eve82- moim zdanie zeby byc juz tak raczej naprawde pewnym to 7+0 i dalej, u kazdego jest jednak inaczej, ja w 5+4 widzialam juz serduszko, ale ciazy moze byc +- 2 tygodnie wiec lepiej odczekac by sie nie stresowac i nie wydawac kasy

cco do plci ja wiedzialam w 20 tygodniu, bo akurat wtedy mialam usg polowkowe, mysle ze te wczesniejsze oznaczenia plci czesto moga sie zmieniac wiec chyba przed 16 tygodnie zbyt bym sie na plec nie nastawiala, choc moze sie sprawdzic albo chlopiec albo cziewczynaka 50/50 innej opcji nie ma wiec szansa na to ze sie sprawdzi taka wczesna prognoza tez jest :)
 
Ostatnia edycja:
u mnie w 13 tak było widać siusiaka że oboje z mężem powiedzieliśmy w tym samym momencie "chłopak?". Tak się nastawił skubany i pewnie powiedział " Patrzcie na mnie!!!":-D
 
Serduszko bije! Dzidziul ma 9,6 mm, olbrzym! :-D

Wow, citrus! Jakie wielkie masz dziecko! ;-)
Ja mam dzisiaj wizytę... Póki co, nie wiem, czy do tego lekarza będę chodzić, czy gdzie indziej, bo to dość daleko od domu - niech tylko da mi dzisiaj jakieś dobre informacje!!!
Naskrobię coś może po 21.00, bo tak późno będę w domu.
 
reklama
Do góry