reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Ja jak chodziłam na NFZ, to ekran USG był taki mały, że później to już totalnie nic nie było widać ;-), więc nie wiem, z czego by te fotografie drukować...
 
Super Emilka!! :) Ja też mam przeczucie, że będę miała dziewczynkę :):) Małą Hanią. Nawet mąż dziś zapytał z delegacji - jak mała Hania się miewa? :):)

też mi się bardzo podoba Hania i jak będzie dziewczynka to tak bym chciała dac jej na imię :-) ale czuję że będzie Daniel :-D

gratuluję wszystkich Fasolinek i Fasoli!!!! :-D ja czekam do czwartku.... :sorry2:
 
Och dziewczyny jakie śliczne macie fasolki! ;)

Ja tez już po badaniu USG, wczoraj byłam prywatnie wizytę refundowana mam na 11 października. Moja Tosia ma się bardzo dobrze, ma 1,4 cm i serduszko bije 160:) Okazało się że lewy jajniczek jest taki dzieciodajny:)

Tak bardzo się cieszę a mój mąż skacze z radości. No i dziś powiedzieliśmy rodzicom. Powiedzieli ,że dobrze nam idzie:-)
 
ciekawe w którym tygodniu ciązy, dowiemy się o płci dziecka :)
w pierwszej ciązy, seynke ma teraz juz 5 lat, dowiedzielismy się juz w 13 tyg :)
a jak bylo u Was? -pyt.do mam ktore juz maja pociechę jedną
 
reklama
Do góry