reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

ja w 14 tygodniu usłyszałam że chłopiec , ale po drodze inny lekarz rzucił hasłem że dziewczynka, moja lekarka upierała się że chłopiec no i był chłopiec ;)
 
reklama
Ja miałąm słabą kreseczkę na teście. Zrobiłam drugi- inny i to samo. Zrobiłam test w 25dc. Co o tym sądzicie czemu tak wcześnie mi wyszło??
Kiedy umówić sie do lekarza?? poprzedni zarodek nie rozwina się i dostałam okresu.Boje sie powtórki:(
 
ja poznałam płeć na USG połówkowym...

agacia, zrób dwa razy co 2-3 dni bete, zobaczysz czy przyrasta, a do lekarza jak chcesz zobaczyć serduszko to dopiero 7-8 tydzień, a potwierdzić to chyba po terminie @, ale nie polecam, bo potem jeszcze wiecej stresu czy za te 2 tygodnie zobaczysz serduszko...
 
Ja płeć poznałam dopiero w 21 tygodniu na dokładnym USG połówkowym. Wtedy nie było już żadnych wątpliwości, bo widać było dokładnie wszystko ;-)
 
eve82

Ja też w 13 tygodniu, na drugim Usg. Pewnie dlatego że w Szpitalu św. Zofii mieli bardzo dobry sprzęt. O razu lekarka powiedziała, że to chłopak a potem jeszcze 3 lekarzy to potwierdziło:) Też wiem że trudniej wykryć dziewczynkę niż chłopca, bo nic nie odstaje:-)
 
reklama
agacia84 -nie bylam u lekarza jeszcze, na razie tylko testy, na poczatku slaba kreska, pozniej juz wyrazna, bjawy -inne niz na miesiaczke, no i brak miesiaczki
maialm isc na usg w zeszlym tyg, czyli 4-5tydz. ale kolezanka powiedziala zeby odczekac, bo nic nie zobacze i szkoda kasy
wiec odczekam, zeby juz serduszko bylo
wlasnie, powiedzcie kiedy najlepiej pójsc zeby juz zobaczyc serduszko? :)
 
Do góry