reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

reklama
To zależy od pH moczu :) To za sprawą betaniny (czerwony barwnik w burakach) - jest nieszkodliwa i wydalana z moczem. Może mieć różne kolory zależnie od kwaśności moczu. Azotanów jest na tyle mało że nawet kilka porcji zupy (a Ja kocham barszcz :-)) nie wpłynie jakoś znacząco na wyniki. Lekarza można poinformować że jadło się barszczyk. Choć w sumie nie jest to potrzebne. Nikt nie powie, że to krwiomocz, skoro sprawdzają to laboratoryjnie. To mocz może zmienić betaninę a nie betanina mocz. ;-)
 
Cześć dziewczyny:)
dziś mam wizytę o 16.30, ale niestety bez usg tylko pewnie podglądanko co z szyjką macicy, bo mam z nią już jakieś problemy, dalsze zwolnienie lekarskie i kolejne leki tzn. luteina.
Dziewczyny mam pytanie, do którego tygodnia trzeba brać luteinę?czy któraś z Was w pierwszej ciąży brała ją aż do porodu? jestem ciekawa czy ją się odstawia jak łożysko zaczyna swoją produkcję, czy może się zdarzyć że będą ją brała do porodu?
 
Ja biorę luteinę, lekarz wykrył krwiaka przy macicy i muszę brać na podtrzymanie. Znam przypadek kobiety, która musiała ją brać do końca ciąży też przez krwiaka.

Obrzydlistwo. :-D
 
ja w pierwszej ciąży brałam ale nie wiem czemu ;p i odstawiłam chyba koło 36 tc dopiero, ale też od początku nie brałam, gdzieś sądzę że koło 2 mc tylko
 
reklama
eklerkaa a kazali Ci leżeć? Bo Ja dotąd z tym krwiakiem śmigałam.. a widziałam, że niektórym kobietom ginekolodzy kazali leżeć.. jakoś nie do końca swojemu ufam :confused2:
 
Do góry