reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
chyba zalezy od lekarza jak woli oglądac ;p od twojej wagi ;p i sprzętu
siostra od 12 tyg miała przez brzyszek a ja chyba tez jakoś tak 12-14 tydz
 
anade - ok. 12.tyg robi się I USG genetyczne, i ja na bank miałam je przez brzuch - bo przecież mój M. tez w tym już uczestniczył :tak:
Ja chyba tylko jakoś to całkiem pierwsze USG, i potem to z biciem serduszka ok. 8tyg (w poprzedniej ciąży) miałam dopochwowe, potem już tylko przez brzuch.
 
ja genetyczne mialam jeszcze dopochwowe, ponoc dokladniejsze a tu wazne zeby dobrze zmierzyc przeziernosc karkowa. ale to chyba tez alezy od sprzetu, u mnie nie jest najnowszy;)

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
Jutro moja kolej
 
mysiak, super!

dziewczyny, meldujcie jak tam u Was, bo stres nam fundujecie niepotrzebny....

ja byłam dziś na kontrolnym USG piersi w Centrum Onkologii i wieści dobre, mam tylko kilka malutkich najzwyklejszych prostych torbieli - "prawdopodobnie związanych ze zmianami hormonalnymi"... ale mam być w kontroli nadal i następne USG na przełomie II i III trymestru, a w CO pojawić się po zakończeniu laktacji... ufffff....
 
reklama
To może i ja jutro na wizycie zobaczę? Już się nie mogę doczekać, naprawdę! Nie widziałam jeszcze dotychczas nic i umieram z niecierpliwości. ;-)

Czekam na wieści od Zapominajki..
 
Do góry