reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
No to jestem po wizycie,
chyba jest dobrze - tak przynajmniej twierdzi Pani doktor. Fasola nie widać ponoć jeszcze, za to widać większy domek dzidziola (odpowiadający 4w5d-ponoć takie odchyłki są w normie) no i jego lodówkę czyli pęcherzyk żółtkowy. Pani dr stwierdziła że na razie wszystko ok, a na serduszko mam sobie spokojnie dać 2 tygodnie...
W czw ide tak czy siak do swojej gin,

heh.... no cóż - chyba nie ma się czym martwić. Lekarka powiedziała jedno fajne zdanie:

nic się teraz innego nie da zrobić jak czekać, ciąża jak nic innego uczy cierpliwości:)

a to fota:

Zobacz załącznik 502262Zobacz załącznik 502263

szczerze gdyby nie lekarz pomyslalabym że to fasolka, ale tymczasem to ponoć pęcherzyk żółtkowy czyli to z czego fasolka na samym początku czerpie substancje odżywcze:)

tak więc póki co jest dom i lodówka, lokator się ukrywa...
 
Ostatnia edycja:
Zapominajka toż to gigant w porównaniu z moim ziarenkiem piasku! :)

Nanulinka to masz podobną różnice jak ja. Mnie tez gin powiedziala że jest ok więc to chyba norma. Od owulacji do zagniezdzenia mija 4 do nawet 12 dni więc pewnie stąd te różnice.
 
nanulika-fajny opis z lodowka i lokatorem :) na pewno na kolejnej wizycie bedzie juz serducho
dziewczyny wszystkim Wam gratuluje, ze zobaczylyscie swoje fasolki
to moj ulubiony czas chodzenia do gina :)
milego wieczorku
 
Hej! Byłam u Gina i u mnie również widać tylko domek od fasolki ;-)

Ale ciąża potwierdzona i się cieszę.

A o reszcie będę pisała jutro, bo padam z nóg...
 
Zapominajka ale fajnie zobaczyć takiego małego człowieczka, ciekawe kiedy płeć się zaobserwuje. Ja mam wizytę dopiero 08.10 ale bez usg, bo u mnie tak dziwnie osobno usg, osobno wizyta, więc pewnie jak następnym razem pójdę to też zobaczę takiego ludzika.
Nanulika ja też widzialam po pierwszej wizycie w 5t4d tylko i wyłącznie pęcherzyk, nawet ciałka żółtego nie było, a 2 tyg. później już mocno biło do mnie serduszko, także swoje trzeba przeczekać, taki nasz los ;)
 
reklama
Obiecane fotki:

IMG_0055.jpgIMG_0056.jpg
 
Do góry