reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

sun7 super:D a ruchy juz czujesz? co z tym lozyskiem?na przedniej scianie?? A plec malensta jaka u Ciebie? Ile wazy,ze lekarz powiedzial ze chudzinka???bo my podobny tydzien,a mi lekarz nie wypowiedzial sie co do wagi(czy 396g to duzo czy tez malo).

Kochana mój mały waży 350g i nawet na samych zdjęciach widać, że chudziutki... :-) Ale wszystko jest w normię więc się nie martwię... tym bardziej, że ja mam przewlekłą chorobę, która ma na to wszystko wpływ i muszę być częściej kontrolowana pod tym względem... :-) U mnie na 100% synuś - Franek :-) Łożysko nie jest na przedniej ścianie więc za niedługi powinnam czuć ruchy, których jeszcze nie czuję...
 
reklama
sun7 Synus!!Franek!!Super:D eee 350 g to sporo moj ma niewiele wiecej a miedzy nami 4 dni roznicy. Wiec zadna tam chudzina ...poprostu zgrabny jest:D

citrus ejjj dlaczego tak???bez usg???pff!!
 
Noelle no niby nie wielka różnica, ale lekarka powiedziała, że chudziutki jest... nie przejmuję się tym jakoś szczególnie, bo póki co rozwija się prawidłowo... :-)
 
Asia, nie. Ma być dopiero 4. stycznia. Brak słów. Lekarz stwierdził, że nie robi USG co miesiąc, jeśli się nic niepokojącego nie dzieje.
 
reklama
Noo to szkoda, że Ci tego nie powiedział jak się umawiałaś na tą wizytę. Kurcze człowiek się nastawia, że się dowie czegoś konkretnego .... a tu taki klops. :-(
 
Do góry