reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

kora30 :D Super wiesci!!!

perelka86 no no toż to wypisz ,wymaluj Emilka:D Cudowna kruszyna!!

Ja bym wrzuciła fotke mojego syneczka ,niestety zdjecia wychodza tak kiepskie ze nawet ja nie wiem o co w nich chodzi. Potem bede miala do dyspozycji aparat to wrzuce:D
 
reklama
perelka jak ja ci zazdroszczę że jesteś już po szczęśliwym usg. JA się umówiłam na poniedziałek na 20.15 dopiero... Nie miała mnie gdzie wcisnąć, a muszę w poniedziałek, bo kończy mi się duphaston. Chyba nie wytrzymam.
 
A ja do nastepnej wizyty chyba jajo zniose:no: Powaznie,zwariowac idzie:/ Ze mnie to taki nerwus,ponakrecam sie ze cos sie dzieje i tylko prawidlowe usg jest mnie w stanie uspokoic na jakis czas. A nastepna wizyte mam 9 pazdziernika:/
 
chyba oszaleję...dziś rano wybrałam się na dłuuugo wyczekiwaną wizytę...w recepcji okazało się,że...że do cholery nie mam ubezpieczenia!! a moje składki nie trafiły do nfz! normalnie myślałam,że mnie rozniesie...nadal nic nie wiem,nie mam potwierdzenia ciąży,usg nic, a do tego teraz muszę iść prywatnie chociaż mnie na to nie stać..:no::no::no: co za kraj....
 
i ja po wizycie:) serducho bije, fasol ma 11 mm. termin porodu 2 maj.
gratuluje bijącego serducha:tak::tak::tak: ... mam taki sam termin z OM;-)

Obiecane zdjecie mojej małej Emilki:);-)

zdjęcie śliczne i fajnie Ci powiększył do zdjęcia :) super pamiątka. Ja też mam przeczucie że to dziewczynka i podoba mi się imię Lilianka :)

chyba oszaleję...dziś rano wybrałam się na dłuuugo wyczekiwaną wizytę...w recepcji okazało się,że...że do cholery nie mam ubezpieczenia!! a moje składki nie trafiły do nfz! normalnie myślałam,że mnie rozniesie...nadal nic nie wiem,nie mam potwierdzenia ciąży,usg nic, a do tego teraz muszę iść prywatnie chociaż mnie na to nie stać..:no::no::no: co za kraj....

o kurcze nawet nie wiedziałam że to w dzisiejszych czasach możliwe bo z tego wynika że pracodawca Cię oszukał. Hmmmm może się mylę ale coś mi się o uszy obiło że w ciąży nawet bez ubezpieczenia należy Ci się opieka.
 
ja nie wiem o co chodzi,ale na pewno się tego dowiem i gnojom nie popuszczę.Pracowałam co prawda na umowę zlecenie,ale przecież tam tez odprowadza się składkę zdrowotną.Tyle dzisiaj i krwi napsuli,tyle nerwów.U nas w oddziale NFZ kolejka na 3 godziny stania,ale jak tam jutro pojadę to te baby będą furgać w lufcie!!!
 
o kurcze nawet nie wiedziałam że to w dzisiejszych czasach możliwe bo z tego wynika że pracodawca Cię oszukał. Hmmmm może się mylę ale coś mi się o uszy obiło że w ciąży nawet bez ubezpieczenia należy Ci się opieka.

tyle,że ja nawet nie mam stwierdzonej ciąży przez lekarza :no: to miało nastąpić dzisiaj
 
reklama
Kochana ja bym to szybko wyjaśniała. Najpierw z inspekcją pracy (oni wiedzą jakie masz prawa), a potem mądrzejsza o tę widzę z pracodawcą!
 
Do góry