reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

karenm, irrison, Mart wielkie gratulacje!!!

3timeangel szkoda że nie widziałaś swojego maleństwa i musisz jeszcze trochę poczekać. Ale przynajmniej większe będzie i więcej będzie widać :-) dobrze że na wizycie wszystko ok. Fajnie masz że mąż z Tobą chodzi. Mój nie mógł się niestety wyrwać z pracy. A teraz będzie wyjeżdżał w delegacje na cały tydzień i tak prawie do końca marca :-( więc też nie ma szans na wspólną wizytę :-(

Mart zdjęcie jest rewelacyjne!!!! takie bardzo realistyczne! Muszę poszukać w moim mieście usg 3d to bym się umówiła tak żeby w końcu mąż mógł być. Jak myślicie, w którym tygodniu najlepiej się umówić na takie badanie???
 
reklama
Marcia najlepiej tak żeby dzidzię było widać całą, bo później to już można tylko w kawałkach oglądać :-)
 
marcia331 mój mąż od 19 roku życia pracuje w zakładzie na zmiany, dlatego ma taką dogodną sytuacje jeśli chodzi o zamiany z chłopakami.

Zdjęcie 3d na prawdę bomba:) Przynajmniej coś na nim rozpoznaje, bo dla takiego świeżaka jak ja to takie zwykłe niewiele mówi:p
 
My juz tez po badaniu. W porownaniu ze skanem 2 tyg temu to ogromna roznica w wygladzie bobasa:-) Najwazniejsze to ze Malutek przy CRL 64,8 mm NT 1,7mm, wartosci bardzo prawidlowe, przez dwa tyg bobo uroslo nam 3cm. Krew pobrali na uzupelnione badania,bo tu razem sie je robi, to chyba to co u was nazywaja PAPPA. Cala reszta pomiarow tez bardzo dobra, mozg,uszka,oczka,raczki,nozki,kregoslup wszystko na miejscu serdunio walilo jak dzwon. A ze bylismy z rana to trafilismy akurat na pore sniadanka naszego Malutka:-D,tak powiedziala sonografka, specjalnie babeczka zatrzymala sie zebsmy mogli zobaczyc jak Malutek pije wody!!! Idealnie bylo widac jak otwiera buziaka, nabiera wody i polyka, doslownie:-D No i sie poplakalam na ten widok, cudowny! Malutek bardzo aktywny, fikal ze ciezko go bylo zmierzyc, i pierwszy raz mialam przeczucie ze to synek, bylby drugi hihi. Acha, no i termin mam na 11.08. Ale jestem SZCZESLIWA!!!!!!!
 
Dziewczyny cudowne wieści, bardzo się cieszę, że wszystkie dzieciaczki zdrowo rosną i są coraz większe :-)

Mart cudne zdjęcie :-)

LeRemi
ale fajnie z tym połykaniem wody, to musi wyglądać niesamowicie!!
 
Dzieki wielkie dziewczynki! Fakt takie "szamanko" malucha wyglada nieziemsko, najlepszy na to dowod to twardy tatus ktory siedzial obok i "zamglilo" mu oczy:-D
 
reklama
LerRemi wielgachne gratulacje :-D Cudownie, że malutek zdrów i do tego jeszcze mieliście szansę popodglądać go w fazie aktywności, no po prostu rewelacja:-D!

marcia nie jesteś sama w samotnych wizytach, już dwie takie za mną...Mój mąż też nie bardzo może się urywać z pracy, więc albo muszę umawiać wizyty na późną godzinę, albo niestety jechać na nie sama :-( Najbliższą zabukowałam na 20, więc może w końcu się uda wspólnie podpatrzeć naszą malutką :-D
 
Do góry