reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

dziewczyny,napewno dam znać jak NAM poszło :-)
moja pani doktor ma porządny sprzęt,więc mam nadzieje,że wypatrzy tam serducho(wiem,wiem,to niezależy od sprzętu,ale tak sobie robie nadzieje ;-) )
trzymajcie kciuki,żeby wszystko dobrze poszło.
ja z moich obserwacji wnioskuję że owulacje miałam 11/12 listopad a ost @ 29.10, cykle zazwyczaj 28, więc licze na to,że serducho już będzie biło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
już za tydzień o tej porze, bardzo prawdopodobne, że będę cała rozanielona bo widziałam niunie i usłyszałam serducho. Już doczekać się nie mogę.:-)
będziemy trzymać kciuki

sorry że dwa posty naraz ale edycja mi nie wyszła
 
Ostatnia edycja:
Ja już w piątek... jakiegoś mam nerwa, boję się że coś może być nie tak (chociaż nie mam w sumie powodów) ale wiadomo jak to jest. Stres musi być.
Jeszcze tylko 4 dni...
 
witajcie
a więc pierwszą wizytę mam za sobą, było tak:
weszłam przypomnialam lekarzowi o co chodzi (że 07.11 ostania miesiączka ze 23.11 owulacja i pęknięte 3 pęcherzyki) on mi na to że pamięta i że jak testy pokazały nawet słabą kreskę to pewnie jest to wczesna ciąża i nie wie czy usg już coś pokaże, ale po chwili stwierdził, że możemy sprawdzić więc zrobił mi usg wewnątrzpochwowe i szuka szuka... mówi, że jest za wcześnie ale po chwili wylukał jedną małą plamkę naprawdę małą i szuka dalej ( wiedział że obawiam się ciąży mnogiej), po czym powiedział że na tym etapie widzi tylko pojedyńczą ciążę, powiedział również że pęcherzyk ma 3mm i że jest to bardzo wczesna ciąża i że na tym etapie on nie może zapewnić mnie czy napewno będzie tylko jeden dzidziuś, ale narazie ponoć wygląda na to że jeden, powiedział też że 20% ciąż nie kończy się dzieckiem i żebym narazie się nie napalała i mam przyjść 23.12 i wtedy powie mi więcej
powiedzcie mi co o tym myślicie? czy to normalna wielkość pęcherzyka jak na ten etap ciąży? sama nie wiem co myśleć
czyli znowu do 23.12 nerwówka
a wydawało mi się że na tym etapie będzie już coś więcej widać
 
mgielka, na początku 6tc faktycznie może nie być dobrze widać... więc bez stresu - poczekaj do tego 8-mego tygodnia i wtedy już na 100% zobaczysz serducho! ;-)
 
U mnie tydzień temu nie było prawie nic widać, tylko 3 mm pęcherzyk na dodatek o podłużnym kształcie. Był to 5t6d. Dziś już elegancko. Więc nie masz sie czym przejmować bo na następnej wizycie wszystko ładnie sobie obejrzysz :)
 
oj mgiełka najważniejsze, że lekarz widzi jeden pęcherzyk;-) po to tam poszłaś nie? przecież wiadomo, że na serduszko za wcześnie. Pewnie, że normalna jak najnormalniejsza :tak: w ciąży wszystko jest normalne :-D:-D
 
dzieki kakarolina ale spytałąm lekarza czy to już pewne że jeden a on na to że na następnym usg może się okazac wiecej ( a miał mnie pocieszyć, że jeden hehe), a ja wiedziałam że nie zobacze nic więcej poza pęcherzykiem, ale myślałam że jak wszystkie pęcherzyki pękły w jednakowym czasie to chyba w jednakowym czasie będzie widać te pęcherzyki ciążowe a wczoraj był tylko jeden, a wogóle to czytam czytam i wszędzie jest na necie jest napisane że na ten tydzień ciąży to za mały pęcherzyk ( szlak mnie trafi po co ja taka ciekawska) a i lekarz mi powiedział żebym się modliła żeby ciąża się utrzymała no chyba wolałabym miec lekarza optymistę a on tylko mnie studzi choć może to i dobrze
 
Mgiełka po cholerę czytasz bzdury w necie;-). A lekarz nigdy nie powie na 100% bo on nigdy 100% nie ma. Przynajmniej kompetentny lekarz nie powie. Jakbyś się czuła, gdyby Ci powiedział że jest na pewno jeden a za miesiąc znalazłby 3 :szok:.
Za wczesne te wizyty i tylko niepotrzebnie nakręcają... Z tym studzeniem to rzeczywiście niefajnie. Gdyby mi lekarz powiedział na pierwszej wizycie, że tylko 80% ciąż kończy się sukcesem chyba bym go zmieniła :wściekła/y: Nie przejmuj się. Trzymam kciuki żeby było dobrze
 
reklama
pisałam juz na ogólnym ale tu powtórze, tydzien temu byłam na usg i było widac zarodek, a wczoraj juz widziałam i słyszałam na usg SERDUSZKO! biło jak dzwon!!!
jestem przeszczęsliwa!!

teraz wizyta za 3 tyg i zabieram się za badania prenatalne oraz genetyczne w związku na mój wiek:-)

a za Was trzymam kciuki i dziewczyny spokojnie
 
Do góry