reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

izabella, dlaczego miałoby być źle??? głowa do góry:tak: wszystko musi być dobrze.
Ja jestem już po pierwszej wizycie, 7 grudnia. Widziałam tylko pęcherzyk. Następna 21 grudnia. Mam nadzieję, że dostanę piękny prezent na święta w postaci bijącego serduszka mojej fasolinki:happy:
 
reklama
Trochę się zagubiłam, ponieważ nie mogę znaleźć badań z poprzedniej ciąży - kiedy iść na pierwsze USG? takie gdzie można stwierdzić że zarodek jest żywy i bije serce? Nie chce iść tylko po to żeby zobaczyć dobrze umiejscowiony pęcherzyk. Nie mogę sobie za chiny ludowe przypomnieć kiedy byłam w poprzedniej ciąży, czy w 6 czy w 7 tygodniu???
 
kakarolia dzięki, to ja chyba nie będę szaleć, zwłaszcza że wcześniej to mi wychodzi jakoś na święta i sylwestra. Zrobię sobie tylko Betę i progesteron w tym tygodniu. A potem poczekam do nowego roku na dalsze ruchy.
 
dokładnie,spokój mamuśki najważniejszy :tak:
kakakarolina ty już byłaś na wizycie? pytam bo mamy niby ten sam okres ciąży, ja idę jutro o 18 :-)
 
Aga moja ciąża jest młodsza niż na suwaczku ale nie da się zmienić tego liczenia od ostatniej@ Ja miałam owulkę dopiero 21.11 i długi cykl. Dziś zamierzam umówić się na wizytę na 22.12. Mam nadzieję, że moja gin przyjmuje. Jak nie to chyba będę mocno nalegać chciałabym być pewna serduszka przed świętami wtedy powiedziałabym rodzinie bo mnie korci straszni
 
Aga napisz koniecznie czy widać już było serduszko, ja idę na wizytę 21.12. będę w 6 tyg 4 dniu i mam nadzieję że już będzie widać bo chcę właśnie święta oznajmić rodzince radosną nowinę.
 
reklama
już za tydzień o tej porze, bardzo prawdopodobne, że będę cała rozanielona bo widziałam niunie i usłyszałam serducho. Już doczekać się nie mogę.:-)
 
Do góry