reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Ja właśnie wróciłam z wizyty. Wszystko jest w porządku. Dzidziuś ma 4 cm!!! Czyli w ciągu tygodnia urósł 1,4cm! Serduszko ładnie biło 167/min. Widziałam rączki, nóżki i nawet rozwijający się mózg! Niesamowite wrażenie! Następna wizyta za dwa tygodnie to wtedy będę miała usg genetyczne. Pani doktor myślała że może dzisiaj się uda, ale stwierdziła że dzidziuś jeszcze troszkę za mały. Chociaż i tak według usg to 10t6d!! A według mojego suwaczka 10t2d.
Dostałam skierowanie na masę badań i muszę je któregoś dnia zrobić. Duphaston mam zmniejszyć z 3 x 1 do 2x1 tabl. Później wstawię zdjęcie z usg.
 
reklama
ilovesumer no niestety zupełnie nie panuję nad tym strachem przedwizytowym. Najbardziej upierdliwe jest to, że pojawia się na grubo przed i męczy z tyłu głowy, nawet jak uda mi się go powierzchownie przyklepać codziennością:eek:

marcia gratulacje raz jeszcze:-D!!! Moja kruszynka miała wzrost Twojej tydzień temu :-) Też został jej wiek określony na 10tydz.6d. Kawał malucha już!

asiaczekam na wieści i zaciskam za Was kciuki!
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i rosnących jak na drożdżach dzieciaczków :-)

Asia trzymam mocno kciuki!!
 
Ja dziś na 18:00 idę do gina na nie zapowiedzianą, moje wyniki musimy skonsultować bo są nie bardzo. Przy okazji go zmolestuję o usg
 
Nie dam rady wymienic kazdej z osobna wiec powiem Wszystkim mamusiom po owocnych i szczesliwych badaniach gratuluje bardzo mocno!!! Dobrze ze dzieciaczki tak ladnie rosna i mamusie zadowolone sa, teraz juz tylko moze byc dobrze, juz spokojniej i bez niepewnosci, oby tak dalej i dla nas wszytkich!

Ja w czwartek pomykam... plakac mi sie chce, ale nie bede wam marudzic, to tyko wylom w optymizmie...
 
ilovesummer przepraszam, ze dopiero dzisiaj, ale moje gratulacje. Grunt, że maluszek zdrowy :)
Ja dopiero dotarłam do domu. U Nas tez wszystko ok. Dzidzia ma 47mm, przezierność karkowa 1,2, kość nosowa widoczna więc jest ok, pozostałe narządy również są ok. Maleństwo to żywe sreberko, kręciło się, wierciło, machało łapkami i nóżkami :) Fantastyczny widok :tak:
 
reklama
Nina gratuluję :-D Chyba pierwsza z nas miałaś przyprawiające mnie o wewnętrzne drżenie USG genetyczne. Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku z maleństwem. Możesz chyba odetchnąć z ulgą i na czas jakiś przynajmniej (ja przed każdą wizytą dygoczę) zapomnieć o stresach :-) Bomba!

asia rozumiem, że wszystko u Was ok? Baaardzo się cieszę:-D Napisz jak będziesz miała chwilkę co i jak:-)
 
Do góry