reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

I ja po wizycie! Noo to moje małe rekordy bije... 5cm, bez nóżek rzecz jasna! :szok: Macha nóżkami, rączkami, cudo! Przez brzuch USG miałam dziś już, w dodatku w 3d widziałam, cudeńko :-) Luteiny mam już nie brać ehh boję się odstawić, wezmę sobie te ostatnie tabletki po jednej dziennie...no i seks jeszcze ze 2 tygodnie będzie się tylko śnił ;-)
 
reklama
I ja po wizycie! Noo to moje małe rekordy bije... 5cm, bez nóżek rzecz jasna! :szok: Macha nóżkami, rączkami, cudo! Przez brzuch USG miałam dziś już, w dodatku w 3d widziałam, cudeńko :-) Luteiny mam już nie brać ehh boję się odstawić, wezmę sobie te ostatnie tabletki po jednej dziennie...no i seks jeszcze ze 2 tygodnie będzie się tylko śnił ;-)
a co widzialas na 3d usg, bo my sie zastanawiamy czy pojsc na takie teraz w niedalekim czasie, warto juz czy sie jeszcze wstrzymac??
 
Czy ja wiem, chyba jeszcze poczekać, widziałam maluszka który zakrywał buzię łapkami, a gin przełączył z normalnego na 3d, żeby lepiej było widać, ja nic nie płaciłam za to, ale jakbym miała płacić to bym się wstrzymała raczej... ja jestem w Niemczech, tu inaczej wygląda "obsługa" ciąży, bo nawet żel do usg, na który przygotowałam się, że będzie zimny bo tak zawsze było, pan doktor wyjął z... podgrzewacza do butelek :-D
 
zylcia588 - Super, że maluszek pięknie rośnie. Masakra z tymi lekarzami, człowiek czeka na wizytę tyle czasu, a tu cie po łepkach potraktują :wściekła/y: ciekawe czy doczekamy się innych czasów, choć wiele zależy też od samego lekarza.

cornelka - też nie lubię wyciągania od lekarza informacji, oczekuje że sam powiem wszystko co istotne, bo sama często nawet dokładnie nie wiem o co mam się spytać. Co do tarczycy to wiele nie wiem, nawet nie wiem czy mam skierowanie na takie badanie :eek:, ale uważam że powinnaś się trzymać tego co Ci ginekolog powiedział. Dobrze, że masz wyniki, szybko zadziałasz i będzie dobrze.

Kamile85 - nooo duże dzidzi :)) gratulacje
 
:) No to ja już tez po kolejnej wizycie. Mój dzidziulek ma 3,6 cm. Za każdym razem jak go widze jestem szczęśliwsza...:D Dostałam tez pozwolenie chodzenia na basen (nawet z przyklaskiem :)) USG genetyczne 25 stycznia żeby zdążyć przed 13 tyg. Ale już prywatnie na lepszym sprzęcie ("prawdziwym USG" jak ujął to mój dr) Prywanie u niego robie USG 4 D ale płace jak za normalne więc dla mnie żadna różnica. Ale we wczesnej ciąży to i tak po nic taki bajer więc jak trzeba dopłacać to szkoda pieniedzy.
PS. 3 kg na plusie :/To najmniejszy powód do radości
 
Super dziewczyny, że wizyty udane!
Cornelka ja bym poszła jeszcze raz ale do innego endo. Bo skoro ten zasygnalizował jakieś problemy to trzeba to sprawdzić, ale u osoby kompetentnej, a nie takiej która tylko straszy!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny :(

Dostalam wiadomosc od gina z prosba o pilny kontak,zeby odebrac wyniki i powtorzyc usg. Wiedzialam,ze cos jest nie tak, ze to nie jest zdrowa ciaza (o ile to ciaza). Gdyby bylo wszytsko ok,to pewnie podaliby mi wynik bety w e-mailu, napisali co on oznacza i zasugerowali termin kolejnej wizyty, a oni chca mnie sciagnac juz jutro na 21 :(( Boje sie :(
 
Dziewczyny :(

Dostalam wiadomosc od gina z prosba o pilny kontak,zeby odebrac wyniki i powtorzyc usg. Wiedzialam,ze cos jest nie tak, ze to nie jest zdrowa ciaza (o ile to ciaza). Gdyby bylo wszytsko ok,to pewnie podaliby mi wynik bety w e-mailu, napisali co on oznacza i zasugerowali termin kolejnej wizyty, a oni chca mnie sciagnac juz jutro na 21 :(( Boje sie :(

Bardzo mi przykro, że coś nie tak, ale postaraj się mimo wszystko myśleć pozytywnie i nie nakręcać się i nie myśleć o najgorszym. Wiem, że łatwo się mówi, trudniej zrobić, ale teraz stres nic nie pomoże, tylko pogarsza sprawę, a może po prostu jakiś wynik jest nie taki i musisz zacząć brać jakieś leki.
Bidulka jesteś, współczuję i tulę mocno, sama to przechodziłam niedawno jak dostałam też wezwanie do lekarza i informację, że mam złe wyniki - mnie chodziło o tą tarczycę.

Poczekaj do jutra, spróbuj o tym nie myśleć, trzymam kciuki żeby to jednak nie było nic strasznego.
 
reklama
Dziekuje za wsparcie, ale wydaje mi sie, ze gdyby to nie byloby powazne, to nie spieszyloby im sie tak.. Jeszcze zaznaczyli,ze ta wizyta bedzie bezplatna, gdize samo usg u nich to koszt 110 zl... To juz w ogole dziwne;/
 
Do góry