reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

w notesie miałam zapisane kiedy miałam okres, mąż się do mnie "dorwał", a ja mu na to: poczekaj, idę do notesu sprawdzić jaki mamy czas. no i poszłam, patrzę a tu mamy równe 14 dni od pierwszego dnia cyklu (cykle mam 28 :p) ...no więc wracam do męża i mówię: przykro mi, ale... no i się musiał zagumkować. No i myślę że to od tego się stało ;) tzn od tego że przez te kilkanaście sekund było bez gumki, ponoć wtedy już wychodzą plemniczki, chyba jestem na to dowodem :p
 
reklama
gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za nadchodzące :) Moja dopiero 19 stycznia, jakoś mi sie zaczyna juz dłużyć !!!!!!!!!!!!!!!!
Olga no własnie tak jak pisałam czasem robaczki czychają w tej początkowej wydzielinie :-D to pewnie byłaś w szoku jak test wyszedł pozytywny :-D ale to wszystko nie ważne, ważne aby dzieciatko było zdrowe :)
 
no udało mi się, z Natalią też się udało od pierwszej próby :) tylko z Natalią to był plan, że się ma w lutym urodzić, udał się w 100%, a tu rzeczywiście - jak zrobiłam test to się zastanawiałam "hmm, co oznaczają dwie kreski? że jest ciąża czy nie?" aż do instrukcji zajrzałam :p potem z mężem przez kilka dni powtarzaliśmy: ale jaja, no! :D
 
ja nastepna wizyte u lekarz mam 26 stycznia ,a w miedzy czasie 23 mam usg genetyczne. No i musze isc w koncu zrobic badania krwi itp ale rano nie potrafie zwlec sie z lozka :-(
 
No Olga rzeczywiście farciara jesteś. My żeśmy się starali rok i 4 miesiące a tu kilka sekund i po sprawie :-D rozbawiłaś mnie bardzo tym stwierdzeniem o zagumkowaniu :-)

dorotak skoro lekarz nie widział podejrzanych zmian to dobrze. Koniecznie musisz wyleczyć tą infekcję. Dziwne że gin już teraz nie zrobił Ci wymazu tylko znowu dał na chybił trafił. No ale miejmy nadzieję że tym razem pomoże. A jaki miałaś wynik cytologii że skierowali Cie na kolpo? Nie chce mi się szperać po poprzednich postach, a jakoś przegapiłam tą informację.
 
My dzisiaj po wizycie- jednym słowem wszystko wzorowo:)))
za 3 tygodnie mamy się zgłosić na wizyte plus USG.
Dostałam skierowanie na HiV/rozyczke/tokso itp.
Trzymam kciuki za pozostałe mamusie:))))
 
reklama
Do góry