reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Ewa nic się nie przejmuj tylko odpoczywaj i naprawdę staraj się nie dźwigać. ja wlaśnie mam krwiaka, nawet dwa i to dosyć spore, pocieszające tylko że nie w okolicach dzidzi tylko przy ujściu macicy, aczkolwiek muszę iszczędzać się bardzo. pomimo oszczędzanai i tak mam większe plamienia od wczoraj, pocieszam się tym że brzuch wogóle nie boli. Także Ewa skoro krwiak nie jest dużt i dostalaś duphaston to na pewno będzie dobrze, tylko naprawdę się oszczędzaj i dźwigaj jak najmniej.
i żadnych smutków :cool::cool: pozytywne myślenie to podstawa
 
JESSSSSSSusie kochany jak ja sie będę tak wszystkimi Waszymi wizytami przejmować to znów będę mieć dziecko z adha :-D:-D:-D
ILONKA wchodziłam tu z gulą w brzuchu ale BARDZO ci gratuluję i strasznie się cieszę. Trzymam kciuki za ten cholerny pierwszy trymestr żeby się skończył wreszcie ;-)
Roszpuna Tobie też gratuluję nie zrobiłaś tak dramatycznej atmosfery jak Ilonka ale też się mocno cieszę :-D:-D
Thinka jeszcze czas na serducho
Ewa na pewno będzie dobrze

ps niedługo założymy wątek ryczących. Ja też dziś ryczałam... na jakiejś reklamie oczywiście:-D
 
ja się prawie popłakałam jak zobaczyła...śnieg :-D


nie lubie zimy, ale lubie śnieg:)

Ilona i Roszpunka-gratulacje!!!! jak zobaczę swoją fasole to sie chyba rozpłacze, bo jak wsze zdję cia widzę to wzruszona cholernie jestem
 
Ja idę dziś na 19, mam ogromną nadzieję na serducho. U mnie niemożliwe aby ciąża była młodsza więc mam nadzieję że 6 tydz. 4 d wystarczy.Jak nie to chyba zaryczę całe mieszkanie-tak kocham tego szkraba.
Jeżeli chodzi o płacz to ja w tym jestem mistrzem,na każdym filmie nawet komedii ostatnio ryczę jak bóbr.
Dziewczyny gratuluję pomyślnych pierwszych wizyt, Ilonko obudziłam się w nocy i cyk za telefon na internet jak tam po wizycie.
 
ilonka - a mówiłam, że to dobry dzień był?!! :-)
roszpunka - graty!

ewa - nie dźwigaj absolutnie, młodego bierz na kolanka a niech nosi tata, przynajamniej do wchłonięcia się krwiaczka, z długich spacerów też raczej zrezygnuj i nie maszeruj po schodach! Będzie dobrze! Duphaston działa cuda :-)
 
Dziewczynki gratuluje serduszek i pieknych dzidzi!!!! to wszystkim daje nadzieje,ze u nas tez bedzie dobrze!! Ilona super ze tym razem sie udalo. Oby tak dalej!!!

Gebe widze ze wczoraj byl dzien placzu. Ja tez ryczalam bo bolal mnie brzuch a objawy ciazowe zlagodnialy. Dzisiaj sie troche uspokoilam bo wczoraj po kolacji zrobilo mi sie strasznie niedobrze, a dzisiaj brzuch juz nie boli, wiec mam nadzieje ze wszystko ok.

karenm mam nadzieje ze uslyszysz dzisiaj serduszko, bo jutro ja tez bede miala 6t4d i ide na wizyte, wiec jesli u ciebie bedzie widac to mam nadzieje ze u mnie jutro tez.
 
PĘCHERZYK MA PONAD 23 mm, dzidzi mi nie wymierzył, ale SERDUSZKO PIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULACJE!!! Tyle stresu miałaś, ale został wynagrodzony.
Niech dzidziuś rośnie wzorowo! :-)

Roszpunka - gratuluję bijącego serduszka! :-D


Ja muszę jeszcze dwa tygodnie wytrzymać do pierwszej wizyty...
Ale wtedy już na pewno zobaczę bijące serducho mojej kropci. :biggrin2:
 
reklama
Gratuluję dziewczynkom które zobaczyły swoją kropkę! Wasza radość - moją radością, daje mi większe nadzieje. Dziękuję!!!

Ja również jestem po swojej wizycie serduszkowej. Dokładnie tydzień temu byłam na USG, okazało się że był to 6t5d. Kropka o wielkości 5,1mm, serducho biło. Po początkowych przejściach nawet lekarz stwierdził, że wynik niezły. Tylko oczywiście wypomniał mi że to tylko dzięki temu że mieszkam w PL. Szczerze powiedział mi, że na zachodzie nikt nie przejąłby się moją ciążą. Teraz mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Następna wizyta w styczniu, jak będzie dobrze założą mi kartę ciąży.
 
Do góry