reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

dziewczyny - z tymi wątkami to z czasem wszystko się samo ułoży, nie martwcie się ;-)

Danuś - gratulacje
ilonka - powodzenia, spokojnie - dzisiaj dobry dzień jest, będzie dobrze :-)

ja dentystę planuje na drugi trymestr
 
reklama
kochane dziś u mnie wizyta ,.........boję sie strasznie, ciągle mam złe przeczucia, nic na to nie mogę poradzić !!:-( a do wieczora jeszcze tyle czasu ehhhhh!!!!!!!!!!!!!! bo dopiero wejde po 18 pewnie do gabinetu !!!!!


i
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za nadchodzące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lona24 nappewno będzie dobrze, wiem że w Twojej sytuacji pozytywne myślenie jest dla Ciebie ciężkie ale nie możesz stresować się na zapas, przecież w końcu musi być pozytywne zakończenie prawda :tak::tak:

trzymam mocno kciukasy i odezwij się do nas proszę po wizycie
 
Ka milka dziękuję, ciągle mam w głowie puste jajo, bo takie mam objawy jak miałam przy pustym jaju, i dlatego tak sie stresuję ze to sie okaże prawdą, poza tym ja nie czuję w ogólę w sercu ze jestem w ciązy, wiec moze to tez coś znaczy :(((((((((((( można oszaleć :(((((((((((
 
Ilonka nie nakręcaj się. O której masz tę wizytę?? będę o Tobie myśleć. Jakie masz niby te objawy (założę się że wszystkie tu takie mamy)Swój limit nieszczęścia już wyczerpałaś... A w sercu nie czujesz bo boisz się uwierzysz. Dziś zobaczysz i poczujesz :tak:
 
Ilona nie mozesz się tak denerwować , no już przestań! i to natychmiast!:-D:-D:-D masz byc dobrej myśli, bo tylko pozytywne myślenie przywołuje dobre zdarzenia polecam Ci przeczytać książkę "sekret" lektóra której nie przeczytasz jednym tchem.....i treść do której powinnaś wracać w takich momentach jak dzisiejszy dzień.... każdy etap naszej ciaży będzie nam przynosił tysiace wątpliwości a to przeciez 9 ciezkich miesięcy także i ja postanowiłam uzbroic się w cierpliwość , a jesli chodzi o twoje odczucia w sercu to powiem ci że ja myslałam że u mnie to też będzie takie bum! w sercu i w ogóle a teraz to jest poprostu tak że powolutku z dnia na dzien oswajam się z ta myslą a jak jestem w pracy to w ogóle zapominam o ciązy...chyba , że jest dzień taki jak dziś i czyje się tak że musiałam uciekać z pracy.... żoładek mi wysiada ..boli...niedobrze mi ...no i biegunka fuj....:baffled::baffled::baffled: ale to pewnie przez moją zachciankę na kiwi bo zjadłam 6sztuk a ono podobno działa przeczyszczajaco masakra!
 
Danuś 6 sztuk kiwi,, ojejku, no to faktycznie chyba mocno na Ciebie zadzialaly, ja kiwi wczoraj nie jadlam a tez czuję się do pupy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
kochane z synkiem od 6 tygodnia wymiotowałam tak bardzo ze nie miałam zycia do 7 miesiaca, potem z aniołkiem tak samo od 6 tyg do 9 tyg jak sie okazało ze juz nie zyje, no a z pustym jajem miałam tak jak teraz tylko mdłości i ból cyców, wiec jak minął 6 tydzien od razu mysl ze TAM NIC NIE MA :( NAPRAWDE NIE WIEM CO JA ZROBIĘ JAK SIE OKAŻE TO NAJGORSZĘ :((((((((( NIE MAM JUZ SIŁ MÓWIE WAM.......STARAM SIE MYSLEĆ DOBRZE, ALE BOJE SIE TAK BARDZO ŻE MNIE TO AZ PARALIŻUJE :(
WIZYTA DOPIERO OK 18 ...!!!!!!!!
 
ilonka - współczuję nerwówki, przeżywasz piekło i do wizyty nic tego pewnie nie rozładuje, życzę Ci zatem, żeby ten czas jak najszybciej Ci minął i trzymam mocno kciuki, żeby się udało!
 
reklama
Ilonka sciskam. Każda ciąża i objawy inne. Ja nie miałam w pierwszej żadnych mdłości a teraz mam ale nie uważam tego za zły omen :no: Starsza jesteś to i organizm się inaczej zachowuje...
 
Do góry