reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

To ja się mogę już pochwalić.
Będzie Amelka- dziewuszka:-) Waży 246 g, wszytsko zmierzone zgodnie z tygodniem- wyszło, że 19 tydzień skończony.
Gratuluje pozostałym mamusiom wizyt:-)
 
reklama
kurcze ale ja wam zazdroszczę ze juz swiadome jestescie kto mieszka u Was w brzuszku, ahhhh!!!!!!
Ja byłam prywatnie we wtorek ze wzgledu na tą szyjkę krótka to pół godziny gin próbował dojrzeć ale nikomu sie to jeszcze nie udało, mimo ze lezy główką w dół to i tak takjakby bokiem buuuuuuu.....wiec ja juz nastawiam sie ze jednak dowiemy sie ale po narodzinach !!!!!!!!!!

gratuluje WAM kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
malinka1980 - gratuluje i udanej wizyty i chłopca :))

kasiunialalala - ja też będę miała na Grodzkiej, bo tam chodzę do dr Węklara.

natasszzka87 zylcia588
- gratuluje dziewczynek :))

Ja już po wizycie. Wyniki są dobre, nie mam nic zlecone do badania, szyjka ok, macica miękka, dzidzi siedzi sobie grzecznie, a pooglądam je za 3 tyg czyli 12go kwietnia będzie szczegółowe 3D.
Niestety nie mogę uporać się z tą chol...ną infekcją :wściekła/y:, dostałam znów pimafucin, zrobił dodatkowe posiewy wyniki za jakieś 2 tyg i cytologię też mi zrobił. Przez to nie mogę zrobić kolposkopi, a chciałabym mieć to badanie za sobą.
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje udanych wizyt i tego ze już wiekszość wie kto bd :-D
U mnie wyszło tym razem ze jest 18 tydzien tak jak powinno byc!:D zmierzona główka nózki klata i wszystko okej podobno duzy jest wiec mam nadzieje ze bd chlopczk no bo nadal nie wiem bo zacisnoł posladki i nie chciał sie pokazac tylko chwycił sie za głowe :p
Jutro zapisuje sie na 4d to moze sie dowiem w końcu , abo i nie bo po takich rodzicach napewno bd upraciuch :p
 
Cześć dziewczynki,

gratuluję Was udanych wizyt i córeczek. U mnie dzisiaj na USG pokazał się siusiak. Dziecko zdrowe, wszystkie pomiary ok. Oczywiście bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze i nie mogę się doczekać rozwiązania, ale bardzo czekałam na córeczkę.

uciekam spać
puki co musimy się oswoić z myślą że będziemy mieli synka, narazie to do mnie trochę nie dociera
 
reklama
nataszka, zylcia, gratuluje dziewuszek ! no i Mart, Tobie synka :-) jak sie urodzi to juz sie stanie niewazne, zreszta zawsze mozesz zaplanowac drugie, a to tak fajnie jak potem bedzie córeczka, chyba kazda z nas marzyła o starszym bracie ktory by bronił.
ale dobrze ze chociaz troszke dziewczynek nam sie tu pojawia:-p

jak ja wam zazdroszcze no, niby jestem jedną z najbardziej zaawansowanych a jeszcze 6 dni do mojego połówkowego...
 
Do góry