reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Relacja z mojej sobotniej wizyty :)
Wreszcie miałam do czynienia z jakimś ogarniętym ginekologiem. Zanim weszłam do jego gabinetu to miałam rozmowę z położną, zmierzyła mi ciśnienie, opowiedziała o badaniach w czasie ciąży itp. Moja wizyta trwała około godziny, a samo USG z 20 minut. Zdziwiłam się bo miałam już przez powłoki brzuszne, ale lekarz powiedział, że ma najlepszy sprzęt w Polsce, chyba jedyny taki tylko u nas jest. Jestem bardzo szczęśliwa, bo wreszcie wiem, że wszystko jest dobrze. Mam zdrowe maleństwo, wszystkie wymiary idealne. Na samym początku badania bardzo się śmiałam bo moje dziecko dosłownie sobie skakało w brzuchu, widok był niesamowity, tak jakby pleckami się odbijał i podskakiwał w tych wodach ! Nigdy tego nie zapomnę :) Okazało się, że ciąża jest młodsza o tydzień, więc będę musiała zmienić suwaczek, ale byłam przekonana, że jest młodsza więc nie ma się czym martwić. Ku mojemu zdziwieniu, bez żadnych dodatkowych opłat lekarz przełączył tryb USG na 3D ! Mam nawet 3 krótkie filmiki i oczywiście bardzo dużo zdjęć nagranych na płycie i 5 zdjęć wywołanych. Jestem baaardzo zadowolona !!! Dziękuję za Wasze wsparcie dziewczyny :) Jedyną złą wiadomością jest to, że po stosunku czwartkowym z moim D zrobiła mi się infekcja i od piątku często sikałam, szczypało mnie.. u gin okazało się, że mam grzybicę. Ale na szczęście było to szybko skonsultowane z lekarzem, więc dzieciątku nic nie zagraża, dostałam globulki i maść i już pomału jest dużo lepiej :) Dodatkowo lekarz kazał mi kupić witaminy dla kobiet w ciąży i magnez B6. Ten suplement kupiłam taki - http://www.apteka-natolinska.pl/upload/images/products/big/PHARMATON_Mastruelle_60_kaps_9582.jpg

To by było na tyle :) a oto nasze dzieciątko w 3D 12t3d Rajewska Paulina_31.jpg
 

Załączniki

  • Rajewska Paulina_31.jpg
    Rajewska Paulina_31.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Rajo007- super że wszystko w porządku cieszę się i gratuluje doskonale wiem (pewnie większość z Nas) jak wspaniałe uczucie jest jak widzi się na ekranie dzidziusia który sobie fika w brzuszku. Ach ja mam jeszcze tak daleko do wizyty i tak mnie korci żeby iść jutro prywatnie podejrzeć maluszka. :-)
 
rajo gratuluję :-) super fotka :-) a możesz dać mi namiary na tego lekarza i ten jego super sprzęt?? Chętnie się do niego wybiorę jak będę w Polsce, akurat na połówkowe
to było gdzieś w Toruniu? będę wdzięczna za info :-)
 
Witam, ja się dzisiaj wizytuję, później się odezwę, ciekawe co gin robi z tym moim kaszlem, oby nie antybiotyk :-(
Kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty :-)
 
reklama
Do góry