reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Już jestem po wizycie.
Dostałam wyniki usg NT = 1.3 mm, akcja serca: miarowa 154 bpm, z oceny anatomii dziecka wynika, że wszystko dobrze jest ukształtowane :-D
Zrobił mi szybkie usg dodatkowo, bo się mnie pytał ile jest maluchów, czy są dwa :errr:, czy jedno, ja mówię, że ostatnio było jedno, patrzy na ekran i mówi "faktycznie jedno" :-D i następnie "widać serduszko? główkę? rączki?" ja że tak i jeszcze kręgosłup wyraźnie było widać. Jak nigdy maluch rozbudzony, może nie skakał ale machał mi rączką :-D

I dostałam bez błagania, jak to mój lekarz stwierdził "za dobre sprawowanie" :-p zdjęcie malucha z profilu tym razem (nie spodziewałam się) :-D

Pytałam się czy widać płeć, to jedynie mi powiedział, że tego dowiem się na porodzie, bo teraz za wcześnie (nie chciało mu się pewnie szukać).

Ponieważ moje ciśnienie jest na granicy jak to stwierdził, mam sobie je konrolować i badać codziennie. Muszę od kogoś z rodziny zajumać ciśnieniomierz.
Ogólnie jestem zadowolona i już spokojna, że z maluchem jest okej ;-) Jedyne co mnie zmartwiło, to to, że moja waga już nie spada, a rośnie :/ wróciłam prawie do wagi wyjściowej, ale spodziewałam się tego, bo sobie w weekend za bardzo pofolgowałam, teraz muszę się pilnować.

A to nasz szkrabek :-)

dzidzia 2.jpg
 

Załączniki

  • dzidzia 2.jpg
    dzidzia 2.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nexiss gratuluje zdrowego maluszka czytałam Twój wpis z uśmiechem na twarzy bardzo się ciesze że wszystko Ok :-)
 
Joani niestety ale malucha dziś nie mierzył, tylko mi go pokazał, kolejne usg mam na 23.05. ale to już będzie się zaczynał 23 tc to już maluch będzie spory :-D
 
reklama
candy, sorki, ale w terminach wizyt masz podane, że wizyta była wczoraj, dlatego pytałam, czy wszystko ok :-)
 
Do góry