reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

candy no właśnie wszystkie czekałyśmy wczoraj na wiadomości z wizyty :)

naxiss super że wszystko dobrze z maluszkiem :) i chciałam też się pytać ile mierzy ale joani mnie wyprzedziła :)
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt.
Ja już też po u nas ok, serducho ładnie bije, mały bardzo aktywny:-)
Jeżeli chodzi o mój kaszel to zalecił dalej brać tabl do ssania i oczywiście domowe sposoby, ciepła herbata i łóżko:-( i powinno być ok.
 
Dooda super, a powiedz jakie tabletki bierzesz? Bo ja też mam taki kaszel ze szok i coraz częściej w ciągu dnia, w aptece babka nic mi na to nie dała bo nic nie ma na kaszel dla ciężarnych ponoć. Zapomniałam się dziś lekarza o to zapytać.
 
Biorę serię *spam* (spec.dla kobiet w ciąży syrop, tabletki do ssania), dziś lekarz powiedział, że na kaszel pomaga tymianek+podbiał (mimo różnych opinii można na tym etapie ciąży spokojnie brać), tantum verde, z syropami ciężko :-(.Pozostają domowe sposoby, które pewnie znasz.Powiedział jakbym dostała syrop z podbiału to mozna dolewać do herbaty, podobno dobry na kaszel.Poza tym robię inhalację z soli morskiej, miliony płukanek.Ale szczerze mam już dość, spać nie idzie, brzuch boli z tego kaszlu.Mam nadzieję, że przejdzie:zawstydzona/y:.Nexiss dla Ciebie również duzo zdrówka;-).
Jestem ciekawa co mój mały jeszcze z przedszkola przyniesie:zawstydzona/y:
 
Dooda dzięki i wzajemnie :-) pójdę jeszcze do innej apteki może, coś z Twoich sposobów jeszcze tez może wypróbuję. Ja juz mam taki kaszel jakbym miała płuca wypluc. :-(
 
Dziewczyny szybkiego powrotu do zdrowia Wam życzę.
Oczywiście nie wytrzymałam i byłam dzisiaj na wizycie prywatnie z malcem wszystko dobrze chyba sobie spał bo nie fikał jak ostatnio jak lekarz mocnej przycisną to troszkę się wiercił :-D Mierzy 9 cm waży 132 g. Pytałam o płeć ale gin. nie był w stanie określić śmiał się że na 51% chłopak ..;-) więc nic nie wiemy. Dostaliśmy zdjęcia ale nie będę wrzucała bo są jakieś nie wyraźne. Ufff kamień z serca :-D
 
Oj Didka... ;-) to też moje pierwsze dziecko i się potwornie boję, ale Ty bijesz mnie na łeb :-D Fajnie, że wszystko gra :-)
 
reklama
Do góry