reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

madllen może i tak nie mowie że jest to bez sensu i nie odradzam ale więcej stresu poprostu się najadłam i to chyba dlatego .. jak by lekarz sam powiedział że widzi coś nie tak że trzeba to sprawdzić napewno byśmy poszli w szczegolności że ma naprawde dobry sprzęt :)
a tak sami sobie stresu narobiliśmy...

ale tak jak mówisz po tych badaniach można się dużo dowiedzieć i cos jeszcze z tym zrobić :) nie denerwuj się na mnie :)
Ale ja absolutnie się nie denerwuję, po prostu mam inne zdanie. Każdy patrzy przez pryzmat swoich doświadczeń.
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-) cieszę sie, że u was też wszystko zaczyna iść ku dobremu i oddychacie z ulgą:-)
 
Gratuluje dobrych wieści.
Ja też teraz czekam na wynik testu pappa, w pierwszej ciąży miałam tylko usg ale teraz zmieniłam miejsce i tu badanie z krwi robią bez względu na wynik usg. Fakt troszkę się wtedy stresowałam, czy dobrze, że tego badania nie było a teraz się stresuję czekając na wynik. Jeszcze jak piszecie, że może być przekłamany to stres tym większy.
U nas Nt było 2,2 przy crl 7,27, cała reszta prawidłowa.
Maluch we wtorek miał już prawie 8cm. Kolejna wizyta 8 kwietnia. Może wtedy poznamy płeć.
 
Joani, gratuluję zdrowego bobaska!!! :)
Ania, cieszę się, że lekarz was uspokoił. To bardzo ważne by dobrze się nastawić. Weźmiemy z was przykład :) mam nadzieję, że amniopunkcja wykluczy wady!!! &&&&
smokey, Tobie również gratuluję super wizyty :)
 
Cześć dziewczyny, garuluję udanych wizyt, super!
Aniu cieszę się bardzo, ja wiedziałam, że ten poprzedni gin coś niedokładnie zbadał maluszka, czułam że wszystko jest w porządku i tak będzie też do końca, zobaczysz :-), testy tylko Ci to potwierdzą, cieszę się bardzo :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
smokeyeyes gratulacje! fajnie, że jesteś zadowolona z lekarza

ania// super! wyszło, tak jak mówiłyśmy, że choroba mamy zaburza wyniki. Szkoda, że tak mało się o tym mówi i kobieta idzie chora na genetyczne, nie wiedząc, że to może wpłynąć. To teraz się już nie stresuj i odpoczywaj:happy2:
 
reklama
Do góry