reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Super Ania :-) mówiłam, że trzeba być dobrej myśli, bo potęga podświadomości działa wielką moc :-)
Załączam 2 fotki, nie są one mega wyraźne, gdyż robiłam je z nagrania. Na jednym widac twarz i rączkę a na drugim jak się trzyma za główkę i współczuje mamusi :-)
 

Załączniki

  • 20140321_075340.jpg
    20140321_075340.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 44
  • 20140321_080104.jpg
    20140321_080104.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny nawet nie macie pojęcia jak nam ulżyło :)
Dziękuję :*
maddlen miałam jeszcze wczoraj napisać ale po prostu sił brakło i po kolacji od razu zasnełam.. M mówi że trwało to może z 2 minuty i zaniósł mnie do łóżka bo dobudzić mnie nie umiał a usnełam na rogówce.. :)
muszę tam zadzwonić może po południu dzisiaj nawet i tak myśle udało by się za 1,5-2 tygodni bo robią po 15 tygodniu dopiero..
a ty powiedz mi kochana zrobiłaś to drugą część badania na tą Cytomelagie ??

joani widać ładnie a najlepsze jest jak za główkę się trzyma :) pięknie :)
 
Ostatnia edycja:
ania bardzo się cieszę że wszystko ok. Też wypatrywałam Cię wczoraj cały dzień ;-) Teraz kciuki za amnio &&&

maddlena na Ciebie również czekałam. Daj znać jak wyniki

joani gratulacje. Duży dzidzuś :-)
 
Mój mały człowiek ma 7,2 cm (od głowy do pupy), NT 1,5, kość nosowa widoczna, na początku grzecznie spało ale lekarz sprowokował je do pobudki, szalało nieźle, zapowiada sie kolejny ananas ;-) No i lekarz.. po prostu super, bardzo miły i wszystko dokładnie objaśniał, była to normalna wizyta na NFZ i już na bank u niego zostanę
 
reklama
Do góry